Přejít na obsah

Rolex Submariner L. E.


Porotrico

Doporučené příspěvky

musím jen doplnit, aby to nevypadalo, že Pan do svejch hodinek dávaj jen upravený Ety. Maj taky svý celkem fešný a nadupaný stroje. Ty ale jistě už všichni znáte, včetně jejich "turba". :thumbsup_anim:

 

Fotky strojků jsou celkem pěkné, ale Panerai mi nic neříká, přesto tuto značku akceptuji a považuji ji za jeden z vrcholů luxusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 115
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

:crying_anim:

Fotky strojků jsou celkem pěkné, ale Panerai mi nic neříká, přesto tuto značku akceptuji a považuji ji za jeden z vrcholů luxusu.

 

Stejne jako AP tak ani OP neni muj šálek čaje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak se hlásím,

 

jsem nový majitel Submarinů, teda jenom na oceli, ale i tak z nich mám radost :thumbsup_anim: Tak dlouho jsem chodil opruzovat do Pařížské, až jsem si dneska odnesl Submariny.

 

Jen pro pobavení: večer platím v Hypernově a najednou koukám, pokladní ode mě bere hotovost a má je na ruce taky. A pak, že jsou u nás lidi špatně placený, když pokladní má Submariny, co asi má vedoucí?

 

Upraveno uživatelem mhs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • Po letech...
  • po 4 týdnech...

Tak jsem si objednal Rolex Submariner limitovanou edici se zelenou lunetou (ref. no. 16610LV)

Rád bych od Vás slyšel názor na tyto hodinky.

 

P. S.: Mimo hodinek, které již vlastním, jsou v objednávkovém procesu Omega Seamaster 300m chronometer (alias klasické Bondovky - vyhrály nad Planet Ocean). A s těmi Submarinery to bude na dlouhou dobu vše. Nekradu... Posted Image Posted Image

 

Moje "sbirka" gratuluje k dobre volbe a pozdravuje Posted Image

 

post-13711-099804200 1312716758.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...