Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, Micey napsal:

Mno pekny ty sport chrona.. jaky to takhle je? Abych jen nehemzal, ja furt to samy.

Jaké jsou? Lehounké jsou jako vánek, přesné jako smrt, tiché, že neruší spánek a stopky běží jako chrt. :D

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Tenglis napsal:

Skvělé! úplně nerozumím tomu, jak spousta lidí vyšiluje z moonů a dayton. Přitom tyhle chronomaty jsou podle mě (spolu s některými El Primero) o parník dál...

100 lidí, 100 chutí. Měl jsem na tlapě všechny Tebou zmíněné a rozhodl jsem se pro Béčka ❤️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, spona napsal:

Trochu šera i světla. Violoncello, super hodinky 728891eab97e293503b443d6bb05ec30.jpg9885c9e400cacc80c6c4de7a5af6ae26.jpg

Odesláno z mého SM-G955F pomocí Tapatalk
 

Vidíš to, nakonec jsem dospěl ke stejné značce, jakou máš Ty 🙂 Děkuju a také chválím Tvůj kousek! Pozdravuj Jeleňáky! Snad se tam brzy dostanu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 9. 2020 v 9:20, Tenglis napsal:

Skvělé! úplně nerozumím tomu, jak spousta lidí vyšiluje z moonů a dayton. Přitom tyhle chronomaty jsou podle mě (spolu s některými El Primero) o parník dál...

No tak ja jsem posledni, ktery by se chtel hadat:gunsmilie:, ale to je trosku brutalni tvrzeni.. Muzes mi rict v cem jsou ze o ten parnik napred??
Protoze TECHNICKY to nebude! Jinak souhlasim s nazorem Violoncella - sto lidi sto chuti.. 
Zenithy s El Primero jsem treba mel, a to neni uplne prehlidka spolehlivosti a kvality.. narozdil prave od Moonu

Jinak gratulace, chrona jsou to krasny:clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Postal80 napsal:

No tak ja jsem posledni, ktery by se chtel hadat:gunsmilie:, ale to je trosku brutalni tvrzeni.. Muzes mi rict v cem jsou ze o ten parnik napred??
Protoze TECHNICKY to nebude! Jinak souhlasim s nazorem Violoncella - sto lidi sto chuti.. 
Zenithy s El Primero jsem treba mel, a to neni uplne prehlidka spolehlivosti a kvality.. narozdil prave od Moonu

Jinak gratulace, chrona jsou to krasny:clap:

Zenith nejsou technicky top? Neměl jsem, ptám se na zkušenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...