Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já dnes pro změnu zkouším nového Zrna. Dám to i sem tedy:-) Zatím neskutečně pohodlný, uvidím ale co ten řemen vydrží. Není to typický pro B, ale chtěl jsem to zkusit. Posuďte sami:-)

 

attachicon.gifWP_20150403_001.jpg

attachicon.gifWP_20150403_002.jpg

attachicon.gifWP_20150403_003.jpg

Veliká paráda !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xcmaniax ten remen je akoooo fakt pecka! :) celkovo tie hodinky nabrali iný rozmer, iný dizajn a vážne sa mi to brutálne páči :) Ja som viac za kožu ako oceľ no toto vyzerá fakt, fakt super...! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj ne :-) malé testování v teple domova, byli už na cestě, tak proč je nevyzkoušet. ....

 

No ty mě překvapuješ!  :D Ale vím, že jsi původně plánoval koupi 42. Tak jsem napnutý, co zvítězí. A nebo že by sis nechal oboje? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty mě překvapuješ! :D Ale vím, že jsi původně plánoval koupi 42. Tak jsem napnutý, co zvítězí. A nebo že by sis nechal oboje?

Oboje nemůžu, nezbylo mě ani na jídlo :-) jedny půjdou dál....ale jinak super, ta velikost i celkový dojem je super a ta červená tomu dává šmrnc'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 42 maj lip usporadanej cifr. U tech 44 mi prijde ta 6 a9 tak nejak navic. Kdyby mely jenom indexy, nemely by chybu.

 

Tomuto tématu jsem se podrobně věnoval ve své skromné srovnávací fotorecenzi. Zaměřil jsem se hlavně na přehlednost a čitelnost ciferníků obou modelů. Dovolím si sem upnout odkaz:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/74520-ze-siwiho-hodinkovnice/?p=1376911

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...