Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pekne, pekne je to s tym remenom African :-) .... Xcmaniax co to za hnedy remen mas na beckach na tvojej fotke par stranok do zadu ? Dik

Jestli myslíš Aligátora tak to je tuším Rios Imperial, ale je už trochu vyleštěnej, ale není to vůbec na škodu, taková patina:-) Jinak ten hnědý je Zrno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj Radku na to si dávej bacha! Abys nevzal na ruku něco těžšího! Já se taky zotavuju a tyhle jsou lehký jak hračkářský :D

PS: takže tě ještě nepřestali bavit, a zřejmě tě jen tak asi nepřestanou... ;)

post-5935-0-73351300-1432275121_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navíc Ti sednou ! Ideální letní hodinky...

Dík, Petře. Fakt bych nečekal, že se mi mesh tak zalíbí. Včera jsem na ně na pár hodin nahodil originál kůži, ale moc jsem se ní necítil. Řemen je dost tlustý a díky tomu,že ještě není obnošený, tlačí mně do vřetenní kosti. Prostě nejsem zajížděč nových řemenů, no :-) Zkusím asi něco z Hirsch Performance. Tyhle jsou jsou velmi pružné a na ruce příjemné. 

post-16652-0-57014700-1432283797_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu z vás mám mindrák, pánové, jak tu řešíte sladěnost oblečení a hodinek. Já nosím Béčka k teplákům i saku, polobotkám i domácím pantoflím a otázkou vhodnosti mě dosud nenapadlo se zabývat. To asi není dobře, co? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš jedno Vojto,jak píše patprom,hlavně že se Ti líbí,přináší Ti radost,apod.Klidně si oblekovky vezmu k teplákům,je mi to jedno.Můj kolega z práce nosí zásadně montérky a na ruce Longiny.Vypadá to sice komicky,ale hodinky si tak oblíbil a tak dlouho na ně škudlil,že se mu nedivím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...