Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem si pořídil první chronograph quartz od B.Hned jak jsem je uviděl,tak jsem z nich byl unešen a začal jsem po nich pátrat.Nakonec jsem se dopátral a jsem dosti spokojen.

A dokonce mají už i svůj příběh.V pátek ráno jsem si pro ně jel do Prahy.Když jsem se večer vracel Pendolínem,tak mne chytl zase zub.Po hodině-dva venku+šití.No a včera jsem měl menší srdeční kolaps+mi nesedli antibiotika po vytrhnutí zoubků,takže jsem navštívil pohotovost.Další léky,kapačka a šup domů.No a později večer,záchranka a ležím ve špitále s mými B.Tak jsem je blikl na balkónku

post-6190-0-10302900-1469359675_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu říkám Béčka s příběhem. Dej se brzy do kupy. 

Díky Jardo.Budu se snažit.

 

Teda to je příběh. Jsem nečekal, že po tý esemesce se zubama to bude mít takové pokračování. Přeji Ti, ať se z toho rychle vylížeš. Jsem rád, že máš z hodinek radost, tak Ti to s nimi snad lépe uteče :) Drž se!

Upřímě,já taky ne.Antibiotika mi po vytržení zubů nikdy nedávali,ale po CMP mi je dávají na každou kravinu.Plus do toho ten dušák venku,apod.Ale jinak jsou šik,mám z nich radost.Děkuji Ti Pavle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil první chronograph quartz od B.Hned jak jsem je uviděl,tak jsem z nich byl unešen a začal jsem po nich pátrat.Nakonec jsem se dopátral a jsem dosti spokojen.

A dokonce mají už i svůj příběh.V pátek ráno jsem si pro ně jel do Prahy.Když jsem se večer vracel Pendolínem,tak mne chytl zase zub.Po hodině-dva venku+šití.No a včera jsem měl menší srdeční kolaps+mi nesedli antibiotika po vytrhnutí zoubků,takže jsem navštívil pohotovost.Další léky,kapačka a šup domů.No a později večer,záchranka a ležím ve špitále s mými B.Tak jsem je blikl na balkónku

 

To jsou draze zaplacená Béčka, Marceli. Hlavně, aby ses dal brzy do kupy a mohl si je užít naplno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poprvé s Coltama na čundru, tentokrát na Berounce. Sice se nám nějakým zázrakem vyhnuly všechny bouřky i většina deště, ale ta sauna byla hrozná. Ještě navíc si kámoš oddělal bolavé koleno, tak že jsme museli skončit o den dřív. K tomu v Plzni se rekonstruuje nádraží, tak že vlaky jezdí všelijak, jenom ne podle jízdních řádů (I když podle těch jezdí málokdy i bez rekonstrukcí)

Každopádně, Coltíky obstály se ctí a lumi, i po tom převážně podmračeném dnu, byla čitelná prakticky celou noc. Zatím si je nemůžu vynachválit a jak jsem před tím neměl rád kovové tahy, tak tenhle je úžasně pohodlný a téměř se pod ním nepotí ruka, tak že asi na ně změním názor. Přesnost se pohybuje někde mezi 1 a 1,5s za den, tak že taky v poho.

PS: Ta zřícenina na fotce je Lipštejn, i když kvůli tomu kámošovo kolenu jsem ho měl čas prolézt jen hodně zběžně a museli jsme se pomalu vydat k autobusu a na vlak. V tom mrtvolným horku fakt zážitek. Lilo ze mně jak z konve.

post-39962-0-68158300-1469647755_thumb.jpg

post-39962-0-26432800-1469647843_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju ke koupi. Krásné potápky. Kdybych si mohl vybírat Breitlingy podle chuti a ne podle peněz, asi bych skončil u Chronomatů Raven (Ta černo-oranžová kombinace vypadá perfektně a průhled na strojovnu taky). A k nim bych určitě přidal 42mm Superocean, nejspíše v modré. Asi nejhezčí hodinky od Breitlingu.

Tak že přeju hodně štěstí a užij si je.

Jen ta fotka by mohla být v lepším rozlišení, ale to je jen detail.

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...