Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

 

To zní jako pochyby o účincích vitamínu Bé? Já teda letos rolby pořídil víceméně z hecu na "prázdniny" - a po dvou měsících můžu v klidu říct, že stejně mívám na ruce mnohem víc PAM, solární Seiko, Suunto Core i výše vyblejsknuté 24-hodinovky. Rolex sice tahy umí, ale to je ta poslední věc která by mi bránila užívat si ostatních, vesměs praktičtějších a efektnějších kousků  :cool02:

Ano,už mám béček dost a to jsem myslel,že jiné nosit nebudu.Možná mě to zase chytne,ale po třech posledních zkušenostech musí přijít odpočinek od tohoto vitamínu.Je potřeba vyzkoušet ještě jiné kousky a jiné vitamíny.Já jsem si totiž zakoupil Rolex ve státech,ale žena mi Expy okamžitě zabavila.Ten tah je prostě super.Nejenom ten.Samozřejmě máš asi pravdu,osobně se musím daných hodinek dostatečně nabažit a po té se vracím ke stávajícím kouskům.Jen se bojím,jak jednou vezmu suby,tak to bude konečná.Ale to už není na polemizování v tomto vlákně.Za což se kolegům omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěknej kus oceli. Já mám sice raději ty placatější, ale i tak vypadaj super. Každopádně, hřebíly bych tímhle kladívkem raději nezatloukal. Mě bohužel vypadly Colty z ruky na dlaždice a odnesla to trošku bouchnutá plech na sponě a malinká odřeninka na boku pouzdra. Díky bohu se zdá, že strojek to přežil bez následků. Ale tak jako tak, až se zase dostanu do Prahy, uvažuju,že bych je raději dal k Dušákovi zkontrolovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej kus oceli. Já mám sice raději ty placatější, ale i tak vypadaj super. Každopádně, hřebíly bych tímhle kladívkem raději nezatloukal. Mě bohužel vypadly Colty z ruky na dlaždice a odnesla to trošku bouchnutá plech na sponě a malinká odřeninka na boku pouzdra. Díky bohu se zdá, že strojek to přežil bez následků. Ale tak jako tak, až se zase dostanu do Prahy, uvažuju,že bych je raději dal k Dušákovi zkontrolovat.

 

To jsi měl velké štěstí. Kontrolu bych v tomto případě ale doporučil. 

 

U mě vitamín B zatím stále funguje :D

 

post-437-0-86751500-1470918912_thumb.jpg

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za rady. Přesnost zjistím teď o víkendu, kdy budu mít Colty na ruce a nebudu je muset v práci sundavat. Zatím to ale vypadá, že jdou normálně a i tikot, když k nim přiložím ucho, je pořád stejný. Můžu se jen zeptat, jestli nevíte, kolik by mohla u Dušáka stát nová spona na tah  Professional III? Přeci jen, ta pojistná klapka je po tom nárazu trochu volnější a navíc je spona teď nepěkně poškrábaná. Tah samotný to přežil bez viditelných následků. Fakt asi dopadly nějak zajímavě jenom na tu sponu, která to celé snad nějak odpružila, nebo co. Jinak si nedokážu vysvětlit, že ani na dýnku nejsou od spony žádné stopy nárazu, i když byla zapnutá. A i ta nepatrná odřeninka  na spodní hraně pouzdra je spíš fakt jen odřenina, než ťukanec, tak že to na štěstí nevypadá na velký ráz na pouzdro. No, budu sledovat, jak se chovají a pokud zjistím nějaké nesrovnalosti v chodu, výdrži nebo přesnosti, radši je zkontrolovat nechám. Ale pevně doufám, že ta bouchlá spona je jediná škoda. Do prčic, to mi nemohly vypadnout z ruky ty stoletý G-Shocky, který mi leží doma na polici? U těch by mi to tolik nevadilo  :death:

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem objednal u Dušáka novou sponu. Cena 2800,- a bude do měsíce. Snad mi Colty za tu dobu nespadnou z ruky. Ale pojistku na mé sponě jsem trošku přihnul, tak že drží docela dobře. A co se týk? strojku, tak zatím vypadá, že přesnost je stejná, jako před pádem. Tak že snad je v pořadku. Budu to hlídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový přírůstek. Opět se mi potvrdilo, že starších hodinek se netřeba bát a naživo vypadají daleko lépe než na fotkách. Perfektní bezúdržbový tooly, který udělají i po letech dost parády.

 

attachicon.gifWP_20160812_001.jpg

 

Ty vypadají opravdu moc pěkně. Vážně hodně parády  :clap:

 

Tak jsem objednal u Dušáka novou sponu. Cena 2800,- a bude do měsíce. Snad mi Colty za tu dobu nespadnou z ruky. Ale pojistku na mé sponě jsem trošku přihnul, tak že drží docela dobře. A co se týk? strojku, tak zatím vypadá, že přesnost je stejná, jako před pádem. Tak že snad je v pořadku. Budu to hlídat.

 

Ta cena za sponu mě překvapila. Čekal jsem víc. A jinak si myslím, že i s volnou pojistkou by ti hodinky z ruky nespadly. Spona, pokud není poškozená, drží sama o sobě dost pevně. Jestli je strojek v pořádku, tak jsem rád i za tebe. Oprava by už byla finančně náročnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena za sponu mě překvapila. Čekal jsem víc. A jinak si myslím, že i s volnou pojistkou by ti hodinky z ruky nespadly. Spona, pokud není poškozená, drží sama o sobě dost pevně. Jestli je strojek v pořádku, tak jsem rád i za tebe. Oprava by už byla finančně náročnější. 

Jo, ony ty hodinky nespadnou. Napsal jsem to spíš jako fór. Ta spona drží dobře, ale je trochu ohnutá a poškrábaná a vypadá to blbě. Vím, že je to jen kosmetická chyba, ale na hodinkách, které nemám ani měsíc, to naštve. Za tu cenu mi ta výměna ještě stojí, zvláště, když tah je jinak praktický čistý, až na ty normální otlačeniny v místech, kde se o něj spona opírá. Časem také uvažuji o dokoupení modrého gumového pásku, abych měl k tahu nějakou alternativu. Zkoušel jsem si to na Breitling konfigurátoru a bílé Colty vypadají na modré gumě výborně. Jen ještě nevím, jestli tu s nápisem Breitling, nebo tu s dírama. Líbí se mi obě, tak že si asi budu muset hodit mincí... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...