Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Slitiny titanu mívají zhruba čtvrtinovou tepelnou vodivost proti železu, proto vám v zimě připadá "míň studivý/hřejivější/teplejší".

...což mi připomíná že jsem tu kdysi (doufám že jen na toto konto) dokonce zaznamenal jízlivé označení "Homokov:P

 

Tak si pomalu zvykam.Titan je super a dokonce se mi zda,ze je takový hrejivy.Asi jen pocit,ale

 

Jo, mně titan taky vždycky připadal, že studí míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opět Coltíky. Já vím, poněkud jednotvárné, ale jiná Béčka nemám, tak že...

Tentokrát další čundr a jak už asi mnozí z vás poznali, to v pozadí je lom Velká Amerika, který je, bohužel, pro tuto sezónu okupovaný americkými filmaři. Prý z toho bude něco o Templářích, tak jsem zvědav. Ty kulisy vypadaly celkem zajímavě. Ale řeknu vám, trmácet se tam v tom horku a pak místo koupání narazit na zátarasy a chlapíka z bezpečnostní agentury, bylo k zbláznění :death: . Ještě, že nezavřely i tu Malou Ameriku. Sice jsme se koupali prakticky za tmy, ale Colty se tak alespoň poprvé pořádně namočily... A rovnou na takovém kouzelném místě. A pozor!! Převlíkání do plavek na hlinito - štěrko - kamenitém svahu zvící 45°, je poněkud "Vohubózní".... :eek: To kdyby to náhodou někdo z Vás chtěl někdy vyzkoušet.

post-39962-0-08674400-1472487957_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 'homokov' jsem použil, jenom abych naštval Tombeda s Pelagosama ;o) Je fakt, že mám taky titanové GS ( červenajíci se smajlík)

Jaké GS v titanu máš? Dalším vrcholem v titanu jsou Omega Globemaster...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...