Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A stále větší a větší kousky ;-)

SO na meshi jsou velká paráda.

Já nevím proč, ale pořád jsem těm mesh tahům nějak nepřišel na chuť... Pokud bych někdy našetřil na SO, byly by na klasickým tahu nebo na gumě. Ale třeba taky ne. Kdo ví. Třeba se mi mesh začnou časem líbit. Pravdou je, že jsem žadný Béčka na meshi na vlastní oči neviděl, natož abych je měl v ruce. Tak uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím proč, ale pořád jsem těm mesh tahům nějak nepřišel na chuť... Pokud bych někdy našetřil na SO, byly by na klasickým tahu nebo na gumě. Ale třeba taky ne. Kdo ví. Třeba se mi mesh začnou časem líbit. Pravdou je, že jsem žadný Béčka na meshi na vlastní oči neviděl, natož abych je měl v ruce. Tak uvidím...

Mesh je velmi pohodlný a není tak těžký jako klasický tah. Už jsem na něj přezul i Orienty. Po té krátké době co mám SOH musím uznat, že jim ten mesh náramně sedne a nic jiného si na nich nedovedu představit. Zkoušel jsem černou kůži a výsledek se mi moc nelíbil.

 

Tomak: 42,44 a neni 46, teď už jedině nějaké Diesel :-)

Teď vážně: těch 46 je asi max.

post-15841-0-75726800-1494582202_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mesh je velmi pohodlný a není tak těžký jako klasický tah. Už jsem na něj přezul i Orienty. Po té krátké době co mám SOH musím uznat, že jim ten mesh náramně sedne a nic jiného si na nich nedovedu představit. Zkoušel jsem černou kůži a výsledek se mi moc nelíbil.

Mě právě mesh tahy nesedí hlavně vzhledem. Je mi jasný, že jsou pohodlný a lehčí, ale mě se, bůh ví proč, na hodinkách moc nelíbí. Ale je to čistě můj názor :-)

Jinak co se týká kůže na SO, tak si myslím, že vzhledem k tomu, že SO jsou potápky, tak k nim kůže stylově moc nesedí. Design je navržený spíš k tahu, nebo ke gumě, popř. k tvému meshi. Kůže je krásná na Navitimerech, Transoceanech, Coltech a podobných. Ale zase, je to jen můj názor a rozhodně se nechci s nikým hádat.

Každopádně, SO jsou nádherný a přemýšlím, kde splašit prachy na tu novou generaci s inhouse od Tudorů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodím to sem, dneska jsem viděl naprosto super Béčka. Určitě to nejsou Emergency,, ten šroub je jako by držel kaučuk, ani to nejsou B50, ty mám a jsou jiné, nevíte, co je to zač? Každopádně velikostně něco mezi EVO a B50.

Díky.

post-14379-0-40723400-1494863193_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...