Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

SuperOceán Yellow.Kamarád mi říkal,že jsem to přešvihl s tou barvou,ale mě se fakt líbí a když mi je mazzi před nějakým rokem vyfoukl před nosem,tak jsem z toho byl na prášky.Ale dočkal jsem se.Vlastně jsem sem kvůli nim původně vlezl,když jsem se začal zajímat o vyšší hodinařinu.Vyzkoušel jsem kde co.Hlavně colty v automatu(7x),které miluji a je jen otázka času,než je zase koupím.Definitivní hodinky zde na fóru snad ani nejsou(nepočítám-li dar,dědictví),neboť se jednou za čas vždy objeví nějaký kousek,po kterém zatoužím a když nejsou prachy,co zbývá než tzv. definitivní prodat a zase koupit jiné.A pořád dokola.Ale tyto by mohli na pár měsíců zůstat :)

post-6190-0-07674100-1524312268_thumb.jpg

Upraveno uživatelem mlsoun1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

msloun1: dikec, já Ti taky fandím, barvičky jsou supr. Jenom jsem u tohodle modelu měl dycky divnej pocit, že je ten cifr (dle fotek) vytisklej na domací tiskárně, jak tam kromě loga není žádná plastičnost. Ale rád si to nechám vymluvit, kdybys jel někdy na jih přes štatl :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta zluta je husta...vubec bych je na ruku nedal ;-) ale 100 lidi 100 chuti ze jo...

Jak píšete chlapi.Mě se ty hodinky prostě líbí.Manželka mi taky říkala,že jsou na zblití.

Inak ta zlta asi ozaj nie stale si myslim ze neni nad ciernu ale 100ludi 100chuti samozrejme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...