Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

Suproušny nikdy nezklamou, Omegy taky fešné, ale zaujaly mě tady hlavně ty oranžády.. Jen ta minutová ručka je docela úlet teda  :D

 

Počkej, jak úlet, Tohle je přeci naprostá klasika - Doxa Sub. Už od dob Jacquese Cousteaua... Prostě klasiky z počátku potápění. Mrkni na ně, možná pak dopadneš jako já - nutkání jedny pořídit :-). Jen tohle je novodobá výroba - limitka komplet titan a s tritiem   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nebola to láska na prvý pohľad, ale voľba z rozumu...dlho som váhal či ich nevrátiť. Ale musím priznať, že po týždňoch nosenia ma dostávajú stále viac a viac...2eec82ffbfc2b281bdbe65efb6b75fa2.jpg

 

Odoslané z SM-A530F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu se na ne vynadivat...

aký je to rok prosím ťa..?

 

ja inak so staršou fotkou, keď ešte nebol vonku taký bordel... na ruke ale sú aj dnes ;) (1987) 

post-38180-0-22571000-1547284064_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Emergency Mission - ak by sa mi nahodou po cceste medzi bytom a kanclom niecom stalo a ja potrebujem okamzitu zasahovku s vrtulnikom :D

 

post-66408-0-53349000-1547363551_thumb.jpg

 

Tak som si konecne splnil sen a kupil si prve Becka. Nei je to sice Navitimer 1 (ktory mam momentalne na zozname ako c.1), ale casom aj tam ;) Kupoval som od sibirnaya pred par dnami, a som z nich nadseny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Emergency Mission - ak by sa mi nahodou po cceste medzi bytom a kanclom niecom stalo a ja potrebujem okamzitu zasahovku s vrtulnikom :D

 

Becko.jpg

 

Tak som si konecne splnil sen a kupil si prve Becka. Nei je to sice Navitimer 1 (ktory mam momentalne na zozname ako c.1), ale casom aj tam ;) Kupoval som od sibirnaya pred par dnami, a som z nich nadseny!

Vypadaj super. Jen bych se bál, že mě ve vodě stáhnou ke dnu. Ale to se dá říct o vícero modelech od B. Každopádně jsou parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...