Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na výlety jsou ideální. Ještě tak přijít na to, jak je vyfotit tak, aby ty krásné sousředné kruhy na ceferníku nedělaly na fotkách takový binec...

Tomu binci na fotce se říká ?moire? nebo ?moaré?. Zkus změnit vzdálenost mezi hodinkami a objektivem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Breitling na Gräfenbergu. Zjistil jsem, že tento typ hodinek se dokonale hodí do lázeňského prostředí. Umožňuje absolvovat všechny procedury (téměř - na bahno a ovesné vločky je asi sundám) včetně jejich přesného časování, hlídat čas hlasování o Brexitu v britském parlamentu a ještě i udělat parádu na sluncem zalité kolonádě :-)

post-53186-0-37743900-1553886057_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vecerni pohoda. Konecne Navitimery, ktery se daj nosit jako jediny hodinky.. vicemene:)

C918125E-8583-4747-B268-C9273DD11142.jpeg

Hodinky samy o sobě špatné nejsou, ale prostě nějak nemůžu překousnout ten nápis ""Navitimer" Pro mě budou vždycky Navitimery jen jedny. Kdyby to pojmenovali jinak, bylo by to v pohodě.

A po pravdě, na rozdíl od většiny dosavadních Breitlingů, tyhle bych, vidět je u někoho na ruce, rozhodně za "B" nepovažoval...

Jak říkám. Hodinky samy o sobě pěkné, ale nesedí mi ani k image Breitlingu a už vúbec ne ke jménu Navitimer...

Každopádně, ať slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to je samo pravda. Ja nikdy Navitimer za nejakou nedotknutelnou modlu nepovazoval, takze to, ze ten model zacne vypdat nejak jinak, mi je tak nejak fuk.. pokud je to zmena k lepsimu. Coz pro me je, tou vodotesnosti.

No a jinak becka jsou jedny z mala hodinek, kdy je ta ne uplne zrejma prislusnost k firemni image skoro vyhoda..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vecerni pohoda. Konecne Navitimery, ktery se daj nosit jako jediny hodinky.. vicemene:)

Moc pěkné, já to říkám celou dobu, že jsou nové Navi 8 hodinky, které jsou prudce nositelné, troufám si tvrdit, že lépe než Omega SMPc. Tohle pouzdro se jim povedlo.

 

Já dám těm v prodeji už maximálně pár týdnů a pak se uvidí, co dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...