Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sorry za kvalitu ale B konečne tam kam patria...! A na to že odmalička som chcel byť pilot to dnes pre mna bol úžasný zážitok, skúsiť si to pár minút aj sám.. vraj mam talent, bohužiaľ ale nemám 7k len tak :D

post-38180-0-27594600-1557514621_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pár přírůstcích z nižších pater hodinářské produkce (Orient, Casio...) jsem zase dal na ruku Colty. A zjistil jsem, že jsou vážně fajn a že modrá guma k bílému cifru docela sedí...

post-39962-0-84507300-1558440342_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plus minus. 24 mm TwinPro je tuhy, 22mm deravej OceanRacer je prijemne mekkej a 22mm DiverPro II i III neco mezi. Taky to ovlivnuje jestli mas preklapeci prezku ktera to dost znepohyblivuje. Mel jsem na ruce silicon od Sinn GSG kterej byl jak meduza to je pravda. Ale ja to stejne nosim na volno takze me ta naramkovost vyhovuje, pod prisliznutym reminkem se me prehriva ruka.

 

A mam lepsi pocit z toho ze to je original, a ze to je skutecnej prirodni kaucuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plus minus. 24 mm TwinPro je tuhy, 22mm deravej OceanRacer je prijemne mekkej a 22mm DiverPro II i III neco mezi. Taky to ovlivnuje jestli mas preklapeci prezku ktera to dost znepohyblivuje. Mel jsem na ruce silicon od Sinn GSG kterej byl jak meduza to je pravda. Ale ja to stejne nosim na volno takze me ta naramkovost vyhovuje, pod prisliznutym reminkem se me prehriva ruka.

 

A mam lepsi pocit z toho ze to je original, a ze to je skutecnej prirodni kaucuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...