Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nestárnoucí klasika ve formě Super Avenger. 15 let staré a po kompletním servisu včetně výměny nového strojku u Pražského hodinářství. Tak opět na 15let klid a mír.

post-66824-0-77741700-1574254298_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada.. ten strojek bylo nutny menit, nejakej vylozene problem v nem? Pokud to neni tajny, na kolik tendle termokompenzovanej quartz vyjde?

Byly uvolněné ručky, což značilo načatý rotor. Pánové z PH přišli na to, že ETA Thermoline 251.232 je vytvořen z 251.262 resp 251.264 a připájí se k němu "něco", co dělá Thermoline. Je možný, že blekotám a je to trošku jinak, nicméně mě výměna strojku s prací přišla na 3.500 Kč versus 25.000 Kč za Thermoline v Carollinu. Jsem spokojen a v tuto chvíli jsem na cca vteřině měsíčně v mínusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestárnoucí klasika ve formě Super Avenger. 15 let staré a po kompletním servisu včetně výměny nového strojku u Pražského hodinářství. Tak opět na 15let klid a mír.

Krásná hodinka v titanu. Jen Tě opravím - není to Super Avenger, ale "jen" Avenger. Super Avenger byl vždy v automatu a vždy kladivo (skoro 49mm).

 

Ale hodinka krásná a navíc opravdu bez údržby, ideální tool a to i v tom titanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásná hodinka v titanu. Jen Tě opravím - není to Super Avenger, ale "jen" Avenger. Super Avenger byl vždy v automatu a vždy kladivo (skoro 49mm).

 

Ale hodinka krásná a navíc opravdu bez údržby, ideální tool a to i v tom titanu.

Máš pravdu! Díky!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...