Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Fotil jsem wristy do prodeje, tak je dám i sem, prostě Béčka jsou tak neskutečně fotogenická v detailech, že mě to stále nepřestává bavit, a proto mám Breitling tolik rád, protože tohle jsou v detailech dotažené woče pro nás, hodinkový autisty ...
 
DSCN6012.thumb.JPG.ec4dcb5e462bde326bfd8145e50bc842.JPG
DSCN6014.thumb.JPG.f8f42da049aadfaf73b1c43440b920c3.JPG

Nádherný fotky.. B mám taky rad.. AR umí skvele a technika nepřehlédnutelná .. rad vzpomínám na chronomaty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Sphinxx napsal:

Fotil jsem wristy do prodeje, tak je dám i sem, prostě Béčka jsou tak neskutečně fotogenická v detailech, že mě to stále nepřestává bavit, a proto mám Breitling tolik rád, protože tohle jsou v detailech dotažené woče pro nás, hodinkový autisty :D ...

 

DSCN6012.JPG

DSCN6014.JPG

Ty mě s nima tak dráždíš, jsou dokonalý. Kdybych už jednou neměl Bretling 46 mm tak už jsem je od tebe koupil, ale na mých 17 cm je to moc 🙁🙈

Upraveno uživatelem tomsoyer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, tenge napsal:

Nádherný fotky.. B mám taky rad.. AR umí skvele a technika nepřehlédnutelná .. rad vzpomínám na chronomaty

Díky Zdenku, máš pravdu a ani se Ti nedivím, kdybych neměl dvoje, tak je nepustím.

před 7 hodinami, tomsoyer napsal:

Ty mě s nima tak dráždíš, jsou dokonalý. Kdybych už jednou neměl Bretling 46 mm tak už jsem je od tebe koupil, ale na mých 17 cm je to moc 🙁🙈

Tome, ono rozdíl 1mm oproti 46mm už není žádný viditelný rozdíl, ale na 17cm zápěstí uznávám, už to bude asi moc. Pokud jsi z Prahy, zkusit je můžeš, zcela nezávazně.

@Vladino125 ano, červené ručky - dominantní detail limitky, luxusně a decentně rozbíjí číselník a asi to má i svůj důvod, protože je to daleko čitelnější.

@Borisslos děkuji, jsou super!

@Socom pravda, pane!

Nechtěl jsem to dávat do prodejního vlákna, ale viděli jste dokument, jak je to s Chronomaty? Pravda, sice dlouhé, ale na večer či neděli super film pro fandy značky:

 

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Sphinxx napsal:

Díky Zdenku, máš pravdu a ani se Ti nedivím, kdybych neměl dvoje, tak je nepustím.

Tome, ono rozdíl 1mm oproti 46mm už není žádný viditelný rozdíl, ale na 17cm zápěstí uznávám, už to bude asi moc. Pokud jsi z Prahy, zkusit je můžeš, zcela nezávazně.

@Vladino125 ano, červené ručky - dominantní detail limitky, luxusně a decentně rozbíjí číselník a asi to má i svůj důvod, protože je to daleko čitelnější.

@Borisslos děkuji, jsou super!

@Socom pravda, pane!

Nechtěl jsem to dávat do prodejního vlákna, ale viděli jste dokument, jak je to s Chronomaty? Pravda, sice dlouhé, ale na večer či neděli super film pro fandy značky:

 

Jj dokument znám. 46 SOH jsem pustil dál, protože mi byly fakt velké. 🙁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...