Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 hodinami, tikzot napsal:

Mě to přijde právě super linka na jejich barvy a historii - jinak na fotce vypadají trochu hůř, o kvalite nahrávání na mag mluvit netřeba... Jinak je i varianta na vintage hnědém koženém řemenu, a to je taky mic fajn, ale ten mesh je top!

0B553A50-FA8A-411E-A6AE-FAC737F8CADA.jpeg

 

Právě proto mě zarazila ta červená. U PanAm  a jejich loga nebo livery letadel jsem žádnou červenou nikdy nezaregistroval. Kdyby byly modrobíle, tak bych je asi vnímal pozitivně. ;.-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že novinkám od B jsem nikdy nevěnoval velkou pozornost a myslím, že tomu tak u mě i nadále zůstane;/)-ale libily se mi ty nové Chronomaty v zeleno-černé kombinaci cifru, ale když jsem je viděl naživo, tak tak velké zklamání už jsem dlouho nezažil a prodavač to víceméně potvrdil, že to je hrůza;-)) A v tu chvíli mi ukázal tyhle PanAm a to bylo woow na první dobrou a mam je porád v hlavě. Škoda jen že se to logo PanAm dostalo jen na dýnko a ne na cifr, tam by se vyjímalo myslím skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 8. 2020 v 10:32, tikzot napsal:

Včera jsem zkoušel tyhle PanAm Navitimery a hrozně mě zaujaly. Co na ně říkáte..? Jsem z nich Paf😅

BDA620E9-7B21-43D0-9447-E983E8E75A26.jpeg

Jsou absolutne bozi! Na zivo jsou fakt prekrasny. Jsou to asi jediny B ktere bych si umel predstavit mit doma. Sice 43 uz je na me trochu moc, idealni Navi pro me byly 41, ale B01 proste do mensiho pouzdra nedostanou, to chapu. Mesh je dobrej, sedi jim, je pohodlnej jen trochu taha za chlupy.

Mozna jeste trochu vic nez Panam se mi libily Swiss!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...