Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 9 minutami, Delawer napsal:

Zkouším tyhle Headwind. Koupil jsem je s nadšením, že to budou top finální hodinky na všechno a nějak si na ně nemůžu zvyknout. Ani nevím proč, stále radši sáhnu po Superoceanech

PXL_20201229_115800159.jpg

Mně se moc líbí. Je fakt, že rozvržení cifru je díky dnu atyp, ale přesto jsou pro mě moc krásný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Violoncello napsal:

Mně se moc líbí. Je fakt, že rozvržení cifru je díky dnu atyp, ale přesto jsou pro mě moc krásný. 

jo mě se taky moc líbí. spíš mě překvapujou hlášky typu "finální" tady na konferenci 🙂 Ale jinak, já bych ani moc neřek, že B dělá vůbec nějaký finální hodinky. U nich je pro mě všechno podle nálady a tudíž to vždycky rychle přejde a zase mám brzo znovu chuť. Finální bych mohl cítit možná GMT Avengery nebo spíš ty nový Chronomaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl s Breitlingama vztah od dětství, kdy mi o nich řekl otčím. Měl vztah k letadlům a všemu kolem nich. Měl jsem je zakódovaný jako ty top hodinky nevědomky o tom, že se někdy chrono-namočím. Když "to" nastalo, prosvištěly kolem mě nejdřív Avengery, který jsem vyměnil (ne doslova) za Chronomaty. Neumím si představit, co by se muselo stát, abych je prodal 😊

0I8A4244.JPG

IMG_20201230_144853.jpg

IMG_20201230_144846.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Violoncello napsal:

Já jsem měl s Breitlingama vztah od dětství, kdy mi o nich řekl otčím. Měl vztah k letadlům a všemu kolem nich. Měl jsem je zakódovaný jako ty top hodinky nevědomky o tom, že se někdy chrono-namočím. Když "to" nastalo, prosvištěly kolem mě nejdřív Avengery, který jsem vyměnil (ne doslova) za Chronomaty. Neumím si představit, co by se muselo stát, abych je prodal 😊

0I8A4244.JPG

IMG_20201230_144853.jpg

IMG_20201230_144846.jpg

tydle chronomaty maji nenapodobitelnej charakter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Ondazz napsal:

jo mě se taky moc líbí. spíš mě překvapujou hlášky typu "finální" tady na konferenci 🙂 Ale jinak, já bych ani moc neřek, že B dělá vůbec nějaký finální hodinky. U nich je pro mě všechno podle nálady a tudíž to vždycky rychle přejde a zase mám brzo znovu chuť. Finální bych mohl cítit možná GMT Avengery nebo spíš ty nový Chronomaty.

Když já se přiznám, že vážně hledám finální hodinky. Jsem tu členem už přes 10 let a stále je nemám 😅. Chtěl jsem hodinky, ktere by měli ukazatsl dne, data, byly automaty, svycarske a měly velkou WR. Tyhle to splňují, ale...... čekal jsem, že si z nich sednu na zadek a ono nic.

Chtěl bych mít tak nějak jedny skoro na vše. Třeba můj děda nosil cely život letecke Omega a já ho mám s nimi zafixovaneho. Chtěl jsem něco podobného

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Violoncello napsal:

Mně se moc líbí. Je fakt, že rozvržení cifru je díky dnu atyp, ale přesto jsou pro mě moc krásný. 

Cifr se mi hodně líbí. Říkám si, jestli to není lunetou. Byl jsem zvyklý na původní Superoceany. Tam je propracovanější...... a nebo tahem. Je to tah pilot, pry jeden z něj u Béček (podle Breitlingsource), ale třeba tah professional mi sedí víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Delawer napsal:

Třeba můj děda nosil cely život letecke Omega a já ho mám s nimi zafixovaneho. Chtěl jsem něco podobného

Jenže děda nebyl na Chronomagu 😊

Upraveno uživatelem Violoncello
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...