Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@ondrejm: Tobě ty Coltíky sedí, jak mě SuperAvengery. Paráda, sluší.

Já jsem po dlouhé době sehnal staré - nové Avengery v chronu. Už skoro nikde nebyly. A nové 45 pánové? To je, jak SA II, to pouzdro vypadá jak 48mm, fakt zvláštní pocit. A oproti těmto starým Avenger jsou přerostlé a ne, tak hezké, chybí i orámování datumky, ale já jsem na detaily magor.  Jsem fakt šťastný, že jsem je sehnal ještě nové a taky starý dobrý kalibr. Navíc velká křídla.

Fotka včera, na ruce i dnes.

 

 

 

DSCN7192.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

@ondrejm: Tobě ty Coltíky sedí, jak mě SuperAvengery. Paráda, sluší.

Já jsem po dlouhé době sehnal staré - nové Avengery v chronu. Už skoro nikde nebyly. A nové 45 pánové? To je, jak SA II, to pouzdro vypadá jak 48mm, fakt zvláštní pocit. A oproti těmto starým Avenger jsou přerostlé a ne, tak hezké, chybí i orámování datumky, ale já jsem na detaily magor.  Jsem fakt šťastný, že jsem je sehnal ještě nové a taky starý dobrý kalibr. Navíc velká křídla.

Fotka včera, na ruce i dnes.

Díky, jak říkáš, sedí perfektně. Jsou to mé 4. Colty a tyhle už musí zůstat. Konečně jsem sehnal modrý cifr a broušené pouzdro/tah. Ještě teda občas kouknu, jestli někde nejsou Chronomaty ve 41mm, to by moje ruka taky mohla snést.

Avengery jsou bomba, chrona Breitling umí, to je bez debat :)

Hodím sem ještě předchozí 3 kousky Coltů, co mi prošly rukama.

IMG_8129.jpeg

IMG_6815.jpeg

IMG_7806.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


dneska jsem mel zatim 3 naplanovany telca s ruznejma africanama. kazdy pro cca 6 ucastniku. prvni prijal jeden a nedorazil, druhy neprijal nikdo a na treti prisel jenom jeden co neumi anglicky a jenom francozky, tak sedim na slunicku 🙂

@Sphinxx to jsou 45? me se na mojich libi jak to ma velikou korunku a cudliky, oproti SA vyraznejsi, takze gratulace 🙂

 

5D49228C-BE5D-4D27-BEEA-0D8E4FFABED5.jpeg

Upraveno uživatelem Ondazz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ondrejm: jako když koukám na ty bílé, tak vypadají skvěle, navíc tedy ten PRO II je opravdu best of náramek, jaký dosud udělali. Sedí parádně a Chronomaty ve 41 můžu jen doporučit, nosí je moje kamarádka a na ženské ručce taky paráda.

@Ondazz: děkuji, nene, jsou to stejné, co máš Ty, akorát já už je nemohl sehnat, tak jsem vzal variantu s indexy a černo-černým číselníkem. Nicméně to co máš Ty, jsem měl v SA, to už je ale granát, tyhle Avengery sedí perfektně na ruce. Takže k Tvojí otázce - jsou to 43.5mm.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...