Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zas jsem mezi vámi. Bez vitámínu B to prostě nejde. 
Dvojky. Trojky. A od dnes i současné Colty. 
Aneb... když Breitling dlouhodobě se sportovními modely ignoruje rozměr 39-41mm, nic než ty Colty na mojí haxničku nezbývaj. Ale dobrý sou, to zas ne že ne 😃

3F558767-C47E-4327-B614-F030ED53B3B1.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Maxel napsal:

Zas jsem mezi vámi. Bez vitámínu B to prostě nejde. 
Dvojky. Trojky. A od dnes i současné Colty. 
Aneb... když Breitling dlouhodobě se sportovními modely ignoruje rozměr 39-41mm, nic než ty Colty na mojí haxničku nezbývaj. Ale dobrý sou, to zas ne že ne 😃

 

Hezkypěkně, jsem zvědav na srovnání s předchozími generacemi a těším se, že je sem hodíš i na části tvé sbírky řemenů :)

PS.: pořád tam jsou ty 41mm chronomaty, za mě jsou bílé airborny pecka. Ale tady na foru snad nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ondrejm Na chronomaty 41 si pořád myslim, jo 😉

Ke Coltům mam i origo gumu, na kterou je hodim. Plus stopro prubnu něco dalšího, strapgames budou. 
  
Čistě subjektivně jsou mi pořád nejblíž dvojky, měly všechno, co pro mě Breitling představuje. Tyhle nové jsou bezesporu parádní, ale už na ně ček (aspoň já) musí nahlížet z pohledu dnešní doby; tzn. jsou to skvělé kukačky, ale už ne tak okázalé naleštěné extravaganty, jako byly starší modely. A to je za mě škoda, obyčejné hodinky umí kdejaký... Rolex 😂

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Maxel napsal:

Zas jsem mezi vámi. Bez vitámínu B to prostě nejde. 
Dvojky. Trojky. A od dnes i současné Colty. 
Aneb... když Breitling dlouhodobě se sportovními modely ignoruje rozměr 39-41mm, nic než ty Colty na mojí haxničku nezbývaj. Ale dobrý sou, to zas ne že ne 😃

3F558767-C47E-4327-B614-F030ED53B3B1.jpeg

První fotka, na který se mi ty nový Colty líbí, až mě to skoro nutí se na ně jít podívat naživo :D Pěknou sbírku máš! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...