Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, Tenglis napsal:

Já vím 🙂 A co si pořád měříš? na spoustě fotek máš pootočenou lunetu? délku procházky? 

Je to tak. Většinou procházky se psem nebo při vaření. Když doměřím, putuje lumibod zpravidla zpátky na dvanáctku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, koveras napsal:

Nech si vravi kto chce, co chce, Avenger je pre mna symbol B, asi preto som ho uz mal 4x 😂

Jako jediné ze sedmi rozdílných kousků od B zůstaly a přestože se jich občas "přejím" a zavřu je do krabice na pár měsíců, tak doma už zůstanou. Jsem zvědavý jestli Breitling updatuje Avengery stejně špatně jako Chronomaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Ace84 napsal:

Jako jediné ze sedmi rozdílných kousků od B zůstaly a přestože se jich občas "přejím" a zavřu je do krabice na pár měsíců, tak doma už zůstanou. Jsem zvědavý jestli Breitling updatuje Avengery stejně špatně jako Chronomaty.

přesně tak to jsou hodinky na chuť. podle mě to už trošku zkazili tím odstraněním čísel z lunety, ale snad to do budoucna nezničí, ta poslední aktualizace mě dost uklidnila v tom, že se snaží držet designu a jenom ho snad budou lehce aktualizovat. což teď po tom co vydali ty nový chronomaty, který nevypadají jako chronomaty, zase zvyšuje riziko 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Ondazz napsal:

uplne sem na ne dostal chut

 

62897BC5-C9D6-4F5E-AD03-6507D7ECF4F7.jpeg

Chlapci, kdybyste se někdy rozhodli ty avengery prodat, tak se hlásím! Jsou vlastně dokonalé. Není nad plnotučné Bé chrona s křídly, s tmavým ciferníkem a světlými subciferníky 🙂

Já potřebu takových hodinek zatím řeším pomocí SO. Jsou přeci jen o trošinku subtilnější.

IMG_20210513_1622048.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím páni ... taky jsem moc rád, že jsem je sehnal na poslední chvíli a taky je jen tak neprodám. Já mám číselník s indexy, protože, jak mám ta čísla rád, tak tady v tom 43,5mm pouzdře mi to přijde už moc vedle sebe, ale u SA se mi to moc líbí, tam je místa dost.

Takže jedny indexovky, fotka není aktuální, ale měl jsem je v úterý a středu a jsou fakt super. Nová produkce mě vůbec nebere.

 

DSCN7192.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...