Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 hodinami, Sphinxx napsal:

Zdravím páni ... taky jsem moc rád, že jsem je sehnal na poslední chvíli a taky je jen tak neprodám. Já mám číselník s indexy, protože, jak mám ta čísla rád, tak tady v tom 43,5mm pouzdře mi to přijde už moc vedle sebe, ale u SA se mi to moc líbí, tam je místa dost.

Takže jedny indexovky, fotka není aktuální, ale měl jsem je v úterý a středu a jsou fakt super. Nová produkce mě vůbec nebere.

 

DSCN7192.JPG

Jsou skvělé, Dejve! A fotka - jak jinak u Tebe, než parádní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Breitling a presnost. Co jsem mel tak osmery vcetne par novejch, v ramci COSC sly mozna jedny. Tem co mam ted jsem veril.. a par poslednich pet dni zas pet vterin do minusu. V servisu se vzdy tvarej ze to je normalni a ze je zregulujou, ale co s tim ten Breitling dela ze mi vzdy jdou hur nez cokoli jinyho, je mi zahadou. Hlavne ze maj “chronometer” pres pul cifru:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já měl asi čtvry s B17 tedy 2824-2 a vždy to mylo max s 2sec/denně odchylkou, takže jsem teď docela otrávenej. Ale je taky možný, že jsem si je rozhodil sám, protože jsem se v nich chvíli motal u indukce, než mi to došlo.

Jinak jsem v boxu nenašel ten COSC certifikát, to už se dnes nedává?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radius rikaji tomu digital passport - neco jako bitcoin transakce jsou kryptograficky svazany za sebe, tak tady taky neco takovyho ma byt. elektronicky udaje se daji jednoduse podvrhnout tak tohle je metoda jak je zaradit za sebe, dat k tomu zaruceny casovy razitko a tim je v tom retezu a case zafixovat a mit dukaz ze to existovalo uz tehdy a tehdy vzhledem k dalsim hodinkam a jejich tehdejsim majitelum. nikde jsem zatim nevidel presnejsi vysvetleni jak to hodlaji konkretne delat a co to bude presne obsahovat, ale uvidime, nedavno jsem tam vsechno nandal a ted uz dva mesice cekam a porad to pise ze "soon"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli dobře rozumím, tak mi ale v současnosti registrace nabídne jen datum nákupu a expiraci záruky a to je vše, když tedy nepočítám nesmysly jako obecné parametry hodinek, wishlist a další veci, které najdu na oficiálním webu i bez registracea nějaký "slib" blockchainu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radius kozeny pouzdro udajne bude i nadale, jen si budes moct vybrat jestli to nechces v PETce 🙂 Zatim se prej snazi davat PETku na co nejvic objednavek u nich na webshopu, ale ani tam prej jeste nemaji dost zasob. kdyz jsem se o to zajimal tak v obchodech zatim nic, a kdyz si explicitne pozadam na eshopu tak dostanu PETku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Breitling a presnost. Co jsem mel tak osmery vcetne par novejch, v ramci COSC sly mozna jedny. Tem co mam ted jsem veril.. a par poslednich pet dni zas pet vterin do minusu. V servisu se vzdy tvarej ze to je normalni a ze je zregulujou, ale co s tim ten Breitling dela ze mi vzdy jdou hur nez cokoli jinyho, je mi zahadou. Hlavne ze maj “chronometer” pres pul cifru:)

Potvrzuju. Z cca 10 modelu sly v COSC quartzove Colty a teď SOH s Tudor strojkem. Jinak nic.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...