Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Vorel napsal:

S tím řemínkem určitě chybu neuděláš. Já se dost rozmýšlel, jestli tah nebo řemen. Nakonec jsem koupil na řemenu a nelituju. Je neuvěřitelně pohodlný a lehký. Sice mě ze začátku trochu vadilo to žluté podšití, ale zvykl jsem si a neměnil bych 🙂

A to lze koupit jen ve žluté?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě teď, Radius napsal:

A to lze koupit jen ve žluté?

Mám za to, že zrovna u tohoto typu ano, jak černý, tak modrý mají žluté podšití. Ale kolega si objednával náhradní řemen v modré, tak uvidím, jaký mu přijde. Kdyžtak pak napíšu.

A17318101C1X2 spona.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Radius napsal:

K tomu textilokoženému řemenu mě snad přemluvíte, slyším na něj odevšad jen samou chválu!

Co se týká AR, to je bez diskuze prostě top. Jak jsem jednou zkusil béčka, tak ho na všech jiných hodinkách už postrádám.

Postal80: Takže o černých Night Mission jsi ani nepřemýšlel?

Ne, o cernych Night Mission jeste ne. Uvazuju jeste nad Avengery GMT. V modre.. taky 45, ale maji nizsi pouzdro, tam bych to mohl zvladnout i na tahu😁. A nebo nejake pekne chrono. Rad bych vyzkousel i inhouse, treba 01, nebo B03, B04. Uvidime jestli mi neco padne do oka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Vorel napsal:

Mám za to, že zrovna u tohoto typu ano, jak černý, tak modrý mají žluté podšití. Ale kolega si objednával náhradní řemen v modré, tak uvidím, jaký mu přijde. Kdyžtak pak napíšu.

A17318101C1X2 spona.jpg

Ten modry na zlute kozce je taky ok.. Koupil jsem jeste Hirsche v karbonu ( + kaucuk ) 

Ps; mam docela naladu objednat jeste tu Breitling preklapecku a nejak to nakombinovat.. 

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Postal80 myslis tu novou preklapecku na trnove pasky? tak bacha, me osobne se to strasne nelibi. chapu ze nekomu muze, ale neni to muj vkus vubec. doporucuju nejdriv vyzkouset. ja jedu na trnovejch sponach s kridlama. pripadne prodam tu preklapecku full lestenou nebo napul satenovanou 🙂 mam bohuzel dve

Upraveno uživatelem Ondazz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Postal80 napsal:

Ten modry na zlute kozce je taky ok.. Koupil jsem jeste Hirsche v karbonu ( + kaucuk ) 

Ps; mam docela naladu objednat jeste tu Breitling preklapecku a nejak to nakombinovat.. 

image.jpg

Mám překlápěčku, která je na obrázku, co jsem dával výše a je super, ale nezjišťoval jsem, co to stojí samostatně🙂 

Já se poslední týdny rozmýšlím, jestli si mám objednat nějaký Hirsch, nebo origoš B. Hirsche máme doma na hodinkách všichni (zatím jen celokožené) a docela spokojenost. Ale přijde mi, že ten origoš B, co mám na Avengerech, je zkrátka kvalitou o kousek výš 🙂  Na druhou stranu, zjišťoval jsem cenu u AD a za cenu jednoho B mám dva Hirsche 😄 Uvidím, co přijde kolegovi a pak se rozhodnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Ondazz napsal:

@Postal80 myslis tu novou preklapecku na trnove pasky? tak bacha, me osobne se to strasne nelibi. chapu ze nekomu muze, ale neni to muj vkus vubec. doporucuju nejdriv vyzkouset. ja jedu na trnovejch sponach s kridlama. pripadne prodam tu preklapecku full lestenou nebo napul satenovanou 🙂 mam bohuzel dve

Jj, chlapci, nejlepe bude kdyz se na to nejprve podivam a vyzkousim. Jak jsem psal ten textil s trnovkou se super, jsem moc spokojeny. Uvidime jak to dopadne. A ano, Hirsche kolem 2-3, preklapecka s paskem nad 4. Kazdopadne diky za postrehy.. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda, to je přes deset sekund za měsíc. Ještě to může být měřené po příliš krátké době se zkreslením kvůli focení z trochu jiného úhlu (když to ve Twixtu vyfotím trochu z úhlu, tak mi to na indexu ukazuje třeba i x,35).

Jinak by to fakt nebylo nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...