Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Sphinxx napsal:

Tohle se Radiusovi nebude líbit a asi přidá tempo při hledání, ale když už jsme na Chronomat vlně, tedy jediné fakt TOP Chronomaty od Breitling, tak se svezu taky s detaily, které mám rád a zavzpomínáme na poctivou školu a hodinky, které tahle značka vyráběla s nejvyšším zaměřením na detail. Ne ty jejich dnešní eko sračky a hodinky s "beta" verzí. 

 

IMGP1270.JPG

IMGP1282.JPG

IMGP1286.JPG

IMGP1290.JPG

Máš to krásný Davide,mohl by jsi se v příštím životě živit jako profi fotograf😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, mlsoun1 napsal:

Máš to krásný Davide,mohl by jsi se v příštím životě živit jako profi fotograf😉

Děkuji, Marceli, jsem rád, že se líbí.

Pánové, pamatujete na tyhle atypické Chronospace? Nebyly moc vidět, protože 46mm, takže zase to nebylo pro každého, ale byly super, prostě Breitling fakt uměl.

 

 

IMGP4068.JPG

IMGP4069.JPG

IMGP4072.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sphinxx napsal:

Děkuji, Marceli, jsem rád, že se líbí.

Pánové, pamatujete na tyhle atypické Chronospace? Nebyly moc vidět, protože 46mm, takže zase to nebylo pro každého, ale byly super, prostě Breitling fakt uměl.

 

 

IMGP4068.JPG

IMGP4069.JPG

IMGP4072.JPG

Davide, ty Tvoje fotky - zejména (starších) Breitlingů - ano, vím, je to Tvoje srdcová záležitost, jsou prostě fantastické! Ale to okřídlené plastické logo a perfektní antireflex - to by si člověk koupil ta Béčka už jenom pro tyhle dvě věci 😍. A z jejich leštěných a velmi fortelných tahů - Navitimer, staré Chronomaty, jsem paf stále. Díky za foto-tvorbu, Dejve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radius: Radku, v Chronospace byl naštěstí ještě kalibr 23, tedy 7753 v tomto případě, respektive SuperQuartz v modelu s ana/digi číselníkem. Tyhle modely se skrývaly pod kolekcí Professional, určitě je najdeš v dobových katalozích z let 2011, 2012, 2013. Pak je nahradil model Evo Night Mission, opět se SQ.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Radek Cigi napsal:

Davide, ty Tvoje fotky - zejména (starších) Breitlingů - ano, vím, je to Tvoje srdcová záležitost, jsou prostě fantastické! Ale to okřídlené plastické logo a perfektní antireflex - to by si člověk koupil ta Béčka už jenom pro tyhle dvě věci 😍. A z jejich leštěných a velmi fortelných tahů - Navitimer, staré Chronomaty, jsem paf stále. Díky za foto-tvorbu, Dejve.

Děkuji, ano, tahle loga a zpracování mám rád a myslím, že to bylo fakt super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pebe @Spongebob jo plast, karbonovej komposit, neboli Breitlight. lehoucky prijemny na sport. uz nic jinyho na kolo a beh a do lesa atd nenosim, jeste cerny titanovy Cockpity, ale ty uz jsou vyrazne tezsi. Je super pocit klid, ze kdyz se to skrabne, tak nebude prosvitat svetlej kov jako v pripade DLC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...