Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 minutami, Radius napsal:

Vůbec nevím, že na něco dávali PVD tah, vždy si to zjednodušili gumou nebo hadrem.

Taktiež som to doteraz nezaznamenal.. neviem si však úplne predstaviť ako by ten ťah vyzeral po pár mesiacoch intenzívneho nosenia. Čo som mal alebo aj mám Béčka s DLCčkom tak mi to príde docela ľahko poškrábateľné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radius @gregorianovic nejak jsem prehlidl vase komenty - tak k poskrabani DLC tahu - DLC titan je super, neposkrabe se to vubec. tohle nosim myslim uz 4 roky denne. nekdy to mam na gume, ale vzdycky na denodenni noseni. samozrejme omlatit DLC titan jde jednoduse (bohuzel), ale rozhodne se neposkrabe. kdyz jsem parkrat bouchnul lunetou o zelezo tak se kousek omlatil, ale naramkem nikam nemlatim a tedy se neposkrabe a je jako novy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondazz na mojich bývalých titánových Blackbirdoch sa mi podarilo celkom slušne oškrieť DLC na nožičke a to ani neviem kedy.. to, že Breitling vyrobil aj DLC ťah som fakt nevedel, aj keď by som predpokladal, že sa to pooškiera raz-dva ale tak asi sa mýlim. Každopádne na DLC nedám dopustiť len si už pri aktuálnych SOH Outerknown dávam o čosi väčší pozor..  😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 11. 2021 v 13:20, Tenglis napsal:

Ty kluku jeden! Nádherná fotka. Kdybych nemusel řešit novou káru, tak bych už si ty GMTyčka taky zase pořídil.

Naštěstí mě pořád uspokojují tyhle SO.

Tyhle chrona mě taky v inzerci pěkně dráždili/dráždí. Máš to pěkný.

Jinak omluva, že někdy zapomínám reagovat, ale bohužel to pořád vypadá, že u mě ještě chvíli zůstanou. :D

@JoyStick Nádhera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...