Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 hodinami, MartinD napsal:

Tatovy hodinky, pujceny na vikend. Fakt se mi ta zluta libi na SO nejvic. Cifr krasne citelnej, zajimavej, a plasticky puvodni logo je nej.

Jen skoda tech 44mm. To uz je fakt na chlapsky zapesti.

IMG_20220116_194114.jpg

 

před 16 hodinami, moralles napsal:

superOcean II na 🟥 gume

 

3DC4A841-0C63-4DBC-9DAB-59F2FCEE64F7.jpeg

Já to pořád říkám- hlavně se nebát barviček! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MaxelTyvoe Hoegaarden.. zrovna včera sem se o tom s někym bavil, že jako weissbier žádná pecka, ale s tou sklenicí, případně limetkou.. to vlastně sedne a je supr pitelný. Akorát sem to už dlouho neviděl, kde to čepovaný maj?

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey nee, normálně na jejich webu, 9600,- czk doprava zdarma plus petkový pouzdýrko. tahle je saténovaná, chtěl jsem novou, tohle si neumím sám přeleštit. mám dojem, že před pár lety jsem kupoval jetou, leštěnou, na chrono24 za něco jako do 8000,- a potom jsem to doma drhnul několik hodin než se to zase lesklo 🙂

jinak doporučuju, jsem z ní unešenej, furt z ní nemůžu odtrhnout oči. já nemám moc rád saténování na hodinkách, ale ta velká plocha je krásná.

Upraveno uživatelem Ondazz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim to naprosto jiste, pac jsem si tam sam par spon (treba jednu obyc trnovku, ta vysla myslim na 490 - a i prodavacka se tlemila, ze neni uplne obvykly kupovat neco v Breitling butiku a nemuset pri platbe kartou zadavat PIN:)) a myslim i remen kupoval, plus sem byl u toho, kdyz tam Kuba koupil tudle supr diver sponu za pulku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak možná jsem to jen špatně pochopil. Já chtěl ocelový náramek a ten pochopitelně nebyl skladem. To by byla hloupost objednávat ho ze švajcu a prodávat mi ho za půlku. Koupil bych i sponu, ale pochopil jsem to bohužel pro mě špatně. Takový je život 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...