Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

2 roky som chcel SuperOcean heritage, až som ich konečne mal a zistil, že proste nejsu pre mňa. Takže už robia radosť niekomu inému a mne zas kurier dneska priniesol tieto krásky a radosť neskutočná. Mal som SOH, Colty, Seawolfy, ale Avenger v chrone je zase o level inde. Lesknú sa jak psie gule, ale je mi to jedno…Jirenko, já su tak štastnej

1A968F0C-DB0D-46A1-B5FF-EA4C89DE7784.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, lukassko2 napsal:

2 roky som chcel SuperOcean heritage, až som ich konečne mal a zistil, že proste nejsu pre mňa. Takže už robia radosť niekomu inému a mne zas kurier dneska priniesol tieto krásky a radosť neskutočná. Mal som SOH, Colty, Seawolfy, ale Avenger v chrone je zase o level inde. Lesknú sa jak psie gule, ale je mi to jedno…Jirenko, já su tak štastnej

1A968F0C-DB0D-46A1-B5FF-EA4C89DE7784.jpeg

Pecka, gratulace, dobrá volba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, xcmaniax napsal:

Jsou moc pekny! Jakou mas ruku? Na 42 vypadaji hrozne velky. 

Děkuji. Máš pravdu, že to tak vypadá, ale je to fotkou. V reálu jsou mi celkem malé a nejvíc mi sedí SOH 46. U Navitimerů 46 začínám mít pocit, že jsou nějaké velké, je pravda že nějaký váhový úbytek byl. Teď jsem se dlouho neměřil, ale měl jsem zápěstí myslím kolem 18cm, metr u sebe teď nemám.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Piplík napsal:

Moje první béčka a díky Honzovi myslím dobrá volba. Dlouho jsem se bál, že je tato značka na mě moc blejskavá, ale naživo jsou SO moc fajn (-:

8B768AA7-9D9A-4978-9C4B-85EA2D57C8E1.jpeg

Sedí Ti moc dobře. A počkej teprve, až je vystavíš na sluníčko. To bude ještě větší paráda. A ten oranžový rámeček kolem datumovky je geniální. Miluju tyhle detaily.

A já taky moc děkuji za výměnu. konečně můžu přispívat i do jiného než breitlingovského vlákna 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...