Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 7. 11. 2022 v 16:05, Ondazz napsal:

@BlindWatchmaker gratulace! tyhle jsou parada!

Díky moc, 

Když jsem žil v UK, chodíval jsem z práce, kde mi šéfoval anglán, co měl Oceány s římskýma čílsicema, a koukal se na ně přes výlohu do hodinářství. A tehdy jsem si slíbil, že je jednou budu mít. Trvalo to jenom 18 let a ta chvíle přišla (jinak byly někoho z fóra, ale dostaly se ke mě přes 2 lidi). 

 Koukal jsem, že Ty máš doma krásnou tříčlennou rodinku, tak třeba se taky jednou rozrostou. 

Jen mi přijde zvláštní jedna věc u těch mých. 

Přes den běží vždy naprostou nulu a za noc poskočí o necelé dvě vteřiny (1,4). 

Je to nějaká charakteristika strojků, nebo je to jen prostě náhoda (říkám si, koho se zeptat, ale když máš troje)? 

 

(tady je to vidět dokonale)

image.thumb.png.978177f669cdf71a345ef858315d2f41.png

Jinak to, že jsem magor a moc to sleduju jsem si jistej. 

Díky moc předem, 

Jakub 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BlindWatchmaker ja to moc nemerim, takze nevim nejak exaktne, spis bych ale rekl, ze se mi to vic odchyluje pri pohybu pres den, nez v klidu v noci. ja jsem to prestal merit, ta nepresnost je tak velka po par dnech, ze bych mel strach ze nestihnu vlak do prace a z prace. ja nosim dennodenne cockpit elektrickej, ktere je presnej na 6sec rocne a je na neho dobre videt a mechanicky na vikendy, kdy 5 minut nerozhoduje 🙂

 

peknej nalez @snake

BE3D6FCE-0A46-40A8-96A5-6A04B80E2D97.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík @Ondazz

Tímto kouskem od Breitlingu ten hodinkokolotoč před cca 15 lety začal...jsou to krásný klasický baterkový Avengery 👍 

Vychytávky jako dvě centrální ručičky, 1/10 vteřiny, wr 1000m a nakonec asi jedinej chronograf od světoznámé značky (neberu Casio samozřejmě) kterej jde používat pod vodou 🤣

Já vím - jsou to takový blbosti, ale tak nějak se zabavit musíme ne ;)

IMG_20221119_084237.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, snake napsal:

Dík @Ondazz

Tímto kouskem od Breitlingu ten hodinkokolotoč před cca 15 lety začal...jsou to krásný klasický baterkový Avengery 👍 

Vychytávky jako dvě centrální ručičky, 1/10 vteřiny, wr 1000m a nakonec asi jedinej chronograf od světoznámé značky (neberu Casio samozřejmě) kterej jde používat pod vodou 🤣

Já vím - jsou to takový blbosti, ale tak nějak se zabavit musíme ne ;)

IMG_20221119_084237.jpg

Jj, tam se psala historie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...