Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 19. 11. 2022 v 10:22, Ondazz napsal:

@BlindWatchmaker ja to moc nemerim, takze nevim nejak exaktne, spis bych ale rekl, ze se mi to vic odchyluje pri pohybu pres den, nez v klidu v noci. ja jsem to prestal merit, ta nepresnost je tak velka po par dnech, ze bych mel strach ze nestihnu vlak do prace a z prace. ja nosim dennodenne cockpit elektrickej, ktere je presnej na 6sec rocne a je na neho dobre videt a mechanicky na vikendy, kdy 5 minut nerozhoduje 🙂

 

peknej nalez @snake

 

BE3D6FCE-0A46-40A8-96A5-6A04B80E2D97.jpeg

AHoj, zajímavý...já tu přesnost taky moc neřeším...ale když to proměřím, tak je to cca 1 SEC / den...ale na začátku to bylo cca 5sec...toto je po roce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 11. 2022 v 12:49, mlsoun1 napsal:

@SphinxxMáš pravdu,Davide.Vždy menší a lehčí a to hlavně že jsem to na tom zápěstí nedal.Ale už mám po x-té operaci a vše ok.Další věcí je,že na ty malé béčka nevidím,ač staré řady mají něco do sebe.

Jsou to tedy pořádné kladiva,ale jsou super.Jinak díky😉

Ať Ti dělají dlouho radost, zasloužíš si to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se takhle v neděli chystám na cestu, mám pár minut, tak brouzdám po fóru a objevím inzerát na výměnu. Už před časem mě inzerát na tentýž kousek v prodejním sekci krapet vykolejil z rovnováhy, ale peněz na rozhazování nebylo, tak smůla. Tohle byla ale výměna, takže šance i bez peněz!! Čas v tu chvíli rozmýšlet co pustím, natož vyjednávat, jestli kolega souhlasí nebo ne, jsem neměl. Zapnutí sledování inzerátu byl v tu chvíli jen akt zoufalství. Naštěstí se stalo v co jsem tajně doufal a ledy v mé teď většinou stojaté hodinkovnici se řádně hnuly :)

Tak kdo poznáváte svoje bejvalky? Jardovi ještě jednou díky ;)

20221126_115004.jpg.79217ba4fde1a596530a9a7c0906b09c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, ragu napsal:

@Radik když jsem viděl recenze a uzavřený vlákna, čekal jsem, když s plasťákama vytasíš. Gratulace! Jakej kousek tě to stalo?

Díky :) Aquáče a Déčka (ale ty s příslibem zpětnýho odkupu). Ještě musím vymyslet, jak to obhájím, když jsem nedávno kolegovi v práci říkal, ať neblbne a nekupuje si baterky (dal na mě). No a já teď vylezu s tímhle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, mlsoun1 napsal:

Jednoduchy,kolegovi rekni,ze jsi je dostal darem🙂

Pochybuju, že by mně na to skočil :D

Ale tak si to shrňme: plasťáky, na nepoddajný gumě, která mě tlačí, jsou mi velký a navíc baterkáče. Jedním slovem super hodinky :D

20221127_145523.jpg.9e4389e21615b596e2dfd20be02fd957.jpg

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však i ty moje jsou super. Už dlouho mě některý hodinky tolik nechytly za kulky jako právě tyhle :)
Už jsem i zapomněl, jakej umí Breitling antireflex, tak jedna ukázka. A přitom to jsou za ty roky moje třetí Béčka navíc nepostrádající výrazný barevný prvek, na což jsem vysazenej :)

20221127_145405.jpg.97a97c8b2f0758bdf9954be35beb0f89.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RadikMel jsem na ne taky zalusk.Jenze jsem dostal jinou nabidku a vyuzil ji,ac zbytecne🙂Toz zase se objevilo kladivo🙂 a je vymalovano😊

Jinak mohu rict,ze to byl dobry tah Breitlingu.Ryze sportovni a lehke hodinky a jejich dalsi plus je ten,ze si na ne jeden nemusi davat extra pozor,proste zadne skrabance na pouzdre.Antireflex obrovske plus a jeden z nej na hodinkach🙂Ale nejvic me tesi to klasicke okridlene B😊

Tak si jich poradne uzivej😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...