Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

To jsou děla,alespoň na tom Tvém zápěstí. Ale líbí se mi ta kombinace žluté a černé.

Na obrazku to tak vypada, ale ve skutecnosti me to uplne padlo na ruku. Velike to je ale vubec to nepusobi, asi jak je to lehoucke. Oproti treba Super Avenger, ktery je mensi a pritom to na ruce pusobi jako kladivo.

Barva a material, velikost a lehkost = magie, jsem do toho necekane zamilovanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uz je moc velka tma na to abych neco vyfotil, ale projel jsem si tohle vlakno zpetne a muzu rict ze B jsou bezkonkurencne nejkrasnejsi hodinky vubec. Kul fotky kluci!

Ondazz ... jedeš si to tady pěkně a mě osobně, srdcaře Breitling, potěšila i Tvá zmínka o Breitling, naprosto souhlasím, že některé modely jsou opravdu TOP. Já mám na mysli Chronomat 44, Navitimer 43/46, Avenger Bandit, Avenger Hurricane, Exospace B, Galactic, Super Avenger ... A já se brzo přidám, čekám na své první definitivky. Jinak Tvoje modely jsou super, nelíbí se mi jen Galactic Unitime ... jinak super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej kámo, definitivky neexistují :-) Podle mě to člověka za chvilku přestane bavit. Dá se sice měnit řemínky, to vůbec není špatný, ale jednou jseš nemocnej na hodinky tak to nevydržíš :-) To je příroda :-)

Co se týče Galactiků, tak to jsou hrozně zvláštní hodinky, na první pohled těžce důchodcovský, a přitom mají něco v sobě co mě fascinuje. Rozhodně jsem si je vybral po zvažování Navíků, ty jsou krásný, ale chtěl jsem něco nechutnýho a na vintydž fíling. A můžu potvrdit, že lidi nad 60 si jich sami všimnou a chválí mi je jako jediný :-D Jenom je otázka jestli to chci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ale když o tom teď přemýšlím, tak je fakt, že Navíci jsou ultra kůl definitivky. Modrý nebo černý nebo bílý pandy. Hmmmm. Hodí se k tomu deset různejch druhů pásků, viděl jsem je i na NATO.

A do prdele už vo tom odmítám dál přemýšlet! Účet mám vybrakovanej na dno!! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D

 

Jooo, chápu ... ale já definitivky mít skutečně budu, budu je nosit bez ohledu na cokoliv. Zatím jen prozradím, že to bude 500M a bude to modrý :D ...

Jako SO 42 v modrý barvě? Definitivky? :o To neeeeeee... Jako definitivní bych si představoval lecos, ale tohle ne... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako SO 42 v modrý barvě? Definitivky? :o To neeeeeee... Jako definitivní bych si představoval lecos, ale tohle ne... :)

Néééééééé. Pětikila budou s in-house ... To SuperOceany nemají.

 

Modrá je dobrá. Jseš radši na lesklý nebo broušený? Moje definitivky (kdybych měl dojem, že něco takovýho existuje :-)) by byly lesklý. Ale evidentně má kartáč taky dost příznivců

Hele, to je těžký, mám rád leštěnky ... měl jsem několikero broušených. Z pohledu použití je lepší mít leštěnky, protože se dají snáze renovovat, než broušené ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Néééééééé. Pětikila budou s in-house ... To SuperOceany nemají.

 

Hele, to je těžký, mám rád leštěnky ... měl jsem několikero broušených. Z pohledu použití je lepší mít leštěnky, protože se dají snáze renovovat, než broušené ...

Tak co to teda bude? :o s leštěnkou vs brus souhlasim, hlavně s capecodem umí i cvičená opice, kdežto brus už chce trochu umu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tkol: Vyděržaj pijaněr. A ať jen nekecám. Kladivo na čarodejnice v podobě SA nikdy nezklame.

No právě! To je tvoje fotka? Měls je i na ruce? Mě to připadlo už moc monstrózní i na mě Upraveno uživatelem Ondazz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondazz: Jasně, že jo, nosil jsem je dost často, tyto byly mé první. Na druhou stranu říkám, že už to byl extrém - 48.4mm se pronese, už mě to nebaví, takto velké granáty na ruce. Ale jsou super.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...