Jump to content

Jaké Breitling máte dnes na ruce?

Recommended Posts

• Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Avenger

Dneska casual kancldiving... 

Dneska na delší dobu naposledy SOH   , ten AR je boží.            

před 22 hodinami, Ondazz napsal:

Máš je parádní, ale taky mi to k nim moc nejde...co nějaký ten bastard reminek - kombinace krokodýla z vrchu a gumy z vnitřní strany?

Já dnes jen tento artistický pokus

837330A1-CF6F-41D7-A5F3-42BB59B7A20E.jpeg

před 12 hodinami, Micey napsal:

Mno pekny ty sport chrona.. jaky to takhle je? Abych jen nehemzal, ja furt to samy.

Jaké jsou? Lehounké jsou jako vánek, přesné jako smrt, tiché, že neruší spánek a stopky běží jako chrt. :D

před 58 minutami, Tenglis napsal:

Skvělé! úplně nerozumím tomu, jak spousta lidí vyšiluje z moonů a dayton. Přitom tyhle chronomaty jsou podle mě (spolu s některými El Primero) o parník dál...

100 lidí, 100 chutí. Měl jsem na tlapě všechny Tebou zmíněné a rozhodl jsem se pro Béčka ❤️

před 4 hodinami, spona napsal:

Trochu šera i světla. Violoncello, super hodinky 728891eab97e293503b443d6bb05ec30.jpg9885c9e400cacc80c6c4de7a5af6ae26.jpg

Odesláno z mého SM-G955F pomocí Tapatalk

Vidíš to, nakonec jsem dospěl ke stejné značce, jakou máš Ty 🙂 Děkuju a také chválím Tvůj kousek! Pozdravuj Jeleňáky! Snad se tam brzy dostanu. 

V 24. 9. 2020 v 9:20, Tenglis napsal:

Skvělé! úplně nerozumím tomu, jak spousta lidí vyšiluje z moonů a dayton. Přitom tyhle chronomaty jsou podle mě (spolu s některými El Primero) o parník dál...

No tak ja jsem posledni, ktery by se chtel hadat:gunsmilie:, ale to je trosku brutalni tvrzeni.. Muzes mi rict v cem jsou ze o ten parnik napred??
Protoze TECHNICKY to nebude! Jinak souhlasim s nazorem Violoncella - sto lidi sto chuti.. 
Zenithy s El Primero jsem treba mel, a to neni uplne prehlidka spolehlivosti a kvality.. narozdil prave od Moonu

Jinak gratulace, chrona jsou to krasny:clap:

No, a já zrovna myslel, že technicky 🙂 el primero jsem zatím bohužel neměl, ale B01 jo, a přesnost (max 0,5 s/den), natah, rezerva, datum, column wheel apod, to vse bylo docela dost dobre: -) ale samozřejmě jinak moony miluju

před 56 minutami, Postal80 napsal:

No tak ja jsem posledni, ktery by se chtel hadat:gunsmilie:, ale to je trosku brutalni tvrzeni.. Muzes mi rict v cem jsou ze o ten parnik napred??
Protoze TECHNICKY to nebude! Jinak souhlasim s nazorem Violoncella - sto lidi sto chuti.. 
Zenithy s El Primero jsem treba mel, a to neni uplne prehlidka spolehlivosti a kvality.. narozdil prave od Moonu

Jinak gratulace, chrona jsou to krasny:clap:

Zenith nejsou technicky top? Neměl jsem, ptám se na zkušenost.