Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sice je to asi trochu OT, ale zrovna v tomhle vlákně by to někdo mohl vědět - máte někdo zkušenosti s Aerospace na ruce cca 17,5? Myslím tu poslední 43mm verzi... Už na ně dlouho myslím, ale bojím se velkého l2l...

Upraveno uživatelem Tichus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Tichus napsal:

Sice je to asi trochu OT, ale - máte někdo zkušenosti s Aerospace na ruce cca 17,5? Myslím tu poslední 43mm verzi... Už na ně dlouho myslím, ale bojím se velkého l2l...

Já jsem měl předchozí titanovky Aerospace Evo na ruce 16,5cm a v pohodě. Pravda, nevím jakej mají tyhle modely rozdíl v l2l, ale 17,5cm není snad už takový párátko, abyses toho musel bát, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ono je to navíc možná aktuálně i 18 a ještě k tomu lovečák, takže asi ne 😉 Btw ty Aerospace Evo jsou právě ty, které myslím, ne? I na stránkách žádnou jejich novější verzi nevidím... L2L mají 51,6, to je už jako dost - normálně je maximum, co se mi zda na ruce ok, někde pod 50. Zase jsou super tenké a lehké, což by (minimálně ta tloušťka) taky mohlo hrát roli. Bohužel teď moc není kde vyzkoušet.

A nějaké postřehy k nim? Co tě na nich bavilo / štvalo?

před 6 minutami, Radik napsal:

Já jsem měl předchozí titanovky Aerospace Evo na ruce 16,5cm a v pohodě. Pravda, nevím jakej mají tyhle modely rozdíl v l2l, ale 17,5cm není snad už takový párátko, abyses toho musel bát, ne?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Tichus napsal:

No, ono je to navíc možná aktuálně i 18 a ještě k tomu lovečák, takže asi ne 😉 Btw ty Aerospace Evo jsou právě ty, které myslím, ne? I na stránkách žádnou jejich novější verzi nevidím... L2L mají 51,6, to je už jako dost - normálně je maximum, co se mi zda na ruce ok, někde pod 50. Zase jsou super tenké a lehké, což by (minimálně ta tloušťka) taky mohlo hrát roli. Bohužel teď moc není kde vyzkoušet.

A nějaké postřehy k nim? Co tě na nich bavilo / štvalo?

 

Nojo vlastně, já jsem si to spletl, myslel jsem, že chceš ty nový barevný Enturance Pro... Ale postřehy - hi-tech hodinky, nejpokročilejší v tomhle směru, jaký jsem kdy měl. Zajímavý ovládání funkcí pootáčením korunky. Hlavní důvod proč jsem je pustil bylo, že jsem je získal jen na gumě a ta na moji ruku byla extrémně nepohodlná. Zkusil jsem je na NATO, ale jak jsem zvyklej jinak na tahy, tak taky žádná sláva a kupovat za ani nevím kolik origo titanovej tah jsem si sám před sebou nedokázal obhájit. Navíc mě to táhlo k Pelagosům (taky titan), takže jsem tím získal střelivo. Jako kdybych je měl od začátku na tahu, asi bych je nepouštěl. Jestli máš ruku 18cm, vůbec bych se toho nebál. To já jsem kost a kůže a i tak zvládám l2l cca 49mm v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se teda bojím asi jenom té velikosti. Kdysi jsem je zkoušel na tahu a pamatuju si, že jsem byl úplně unešený z toho, jak jsou lehké. Tohle jsou jedny z mála hodinek, u kterých bych si nebyl jistý, jestli náhodou nebudou na tahu lehčí než na gumě :)

A jinak jo, kdyby byly Endurance o něco menší, tak už by mě dost svrběla ruka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Ondazz napsal:

@tichus ja mam zapesti 18,5-19 a nosim rad 46mm. aerospace evo jsou 43mm, jsem si je i zkousel, a bylo to pro me malicky a droboucky 🙂 naramek chces v kazdym pripade, gumy a hadry a kuze se k tomu daji dycky prikoupit.

@Tichus Jojo, přesně tak, nechápu jak se někdo s 18cm rukou a ještě k tomu lovečákem může bát 43mm hodinek, ať už by měly l2l jakoukoliv. A pokud je pořídíš na tahu, cokoliv dalšího, když budeš jó chtít, bude už mnohem levnější než řešit dodatečně samostatnej tah.

A jinak ty Endurance Pro.... Sakraaa!!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tichus: Aerospace jsou díky titanu krásně lehké a velikostně bych se toho nebál. 43mm je v pohodě. A mě byly příjemné taky, vyskytly se u mě cca 4x, jednou v modré, třikrát v černé. Modrá dobrá, ale tady bych znovu preferoval černou. A perfektně se nosí na NATU.

 

IMGP2850.JPG

IMGP2852.JPG

Wristshoty (8).JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Sphinxx napsal:

@Tichus: Aerospace jsou díky titanu krásně lehké a velikostně bych se toho nebál. 43mm je v pohodě. A mě byly příjemné taky, vyskytly se u mě cca 4x, jednou v modré, třikrát v černé. Modrá dobrá, ale tady bych znovu preferoval černou. A perfektně se nosí na NATU.

 

S tvojí prackou bych se toho taky nebál :D Když už tak jedině černé a jedině na náramku... Budu je muset někde vyzkoušet 🤨

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...