Jump to content

Jaké Breitling máte dnes na ruce?

Recommended Posts

• Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Avenger

Dneska casual kancldiving... 

Dneska na delší dobu naposledy SOH   , ten AR je boží.            

před 11 hodinami, Sphinxx napsal:

Zdravím páni ... taky jsem moc rád, že jsem je sehnal na poslední chvíli a taky je jen tak neprodám. Já mám číselník s indexy, protože, jak mám ta čísla rád, tak tady v tom 43,5mm pouzdře mi to přijde už moc vedle sebe, ale u SA se mi to moc líbí, tam je místa dost.

Takže jedny indexovky, fotka není aktuální, ale měl jsem je v úterý a středu a jsou fakt super. Nová produkce mě vůbec nebere.

DSCN7192.JPG

Jsou skvělé, Dejve! A fotka - jak jinak u Tebe, než parádní!

Tak jsem koupil před třemi dny Avengery a dělají mi +12 sec denně, takže ponesu nový hodinky do servisu 😕

Jo, Breitling a presnost. Co jsem mel tak osmery vcetne par novejch, v ramci COSC sly mozna jedny. Tem co mam ted jsem veril.. a par poslednich pet dni zas pet vterin do minusu. V servisu se vzdy tvarej ze to je normalni a ze je zregulujou, ale co s tim ten Breitling dela ze mi vzdy jdou hur nez cokoli jinyho, je mi zahadou. Hlavne ze maj “chronometer” pres pul cifru:)

No já měl asi čtvry s B17 tedy 2824-2 a vždy to mylo max s 2sec/denně odchylkou, takže jsem teď docela otrávenej. Ale je taky možný, že jsem si je rozhodil sám, protože jsem se v nich chvíli motal u indukce, než mi to došlo.

Jinak jsem v boxu nenašel ten COSC certifikát, to už se dnes nedává?

@Radius na webu si je zaregistruj bud podle toho QR nebo proste podle seriovyho cisla a dostanes pdf a snad nekdy ten blockchain.

Aha a ten blockchain je co? Zkoušel jsem jen, že je tam po zadání QR kódu datum prodeje a záruka, ale neregistroval jsem je. Díky

@Radius rikaji tomu digital passport - neco jako bitcoin transakce jsou kryptograficky svazany za sebe, tak tady taky neco takovyho ma byt. elektronicky udaje se daji jednoduse podvrhnout tak tohle je metoda jak je zaradit za sebe, dat k tomu zaruceny casovy razitko a tim je v tom retezu a case zafixovat a mit dukaz ze to existovalo uz tehdy a tehdy vzhledem k dalsim hodinkam a jejich tehdejsim majitelum. nikde jsem zatim nevidel presnejsi vysvetleni jak to hodlaji konkretne delat a co to bude presne obsahovat, ale uvidime, nedavno jsem tam vsechno nandal a ted uz dva mesice cekam a porad to pise ze "soon"

Jestli dobře rozumím, tak mi ale v současnosti registrace nabídne jen datum nákupu a expiraci záruky a to je vše, když tedy nepočítám nesmysly jako obecné parametry hodinek, wishlist a další veci, které najdu na oficiálním webu i bez registracea nějaký "slib" blockchainu.

JJ, ten jsem tam našel díky. Breitling šetří papír. Ještě že jsem stihl alespoň kožené pouzdro. Takže výhody registrace jsou prostě zdrcující :D

@Radius kozeny pouzdro udajne bude i nadale, jen si budes moct vybrat jestli to nechces v PETce 🙂 Zatim se prej snazi davat PETku na co nejvic objednavek u nich na webshopu, ale ani tam prej jeste nemaji dost zasob. kdyz jsem se o to zajimal tak v obchodech zatim nic, a kdyz si explicitne pozadam na eshopu tak dostanu PETku.

Jo, Breitling a presnost. Co jsem mel tak osmery vcetne par novejch, v ramci COSC sly mozna jedny. Tem co mam ted jsem veril.. a par poslednich pet dni zas pet vterin do minusu. V servisu se vzdy tvarej ze to je normalni a ze je zregulujou, ale co s tim ten Breitling dela ze mi vzdy jdou hur nez cokoli jinyho, je mi zahadou. Hlavne ze maj “chronometer” pres pul cifru:)

Potvrzuju. Z cca 10 modelu sly v COSC quartzove Colty a teď SOH s Tudor strojkem. Jinak nic.