Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak stále přemýšlím, jestli ty Avenger II GMT byly hezčí nebo ne. GMT mi bylo k ničemu, ta spona na těchto Avenger 43 je prostě nesrovnatelná. Ale nějak mi chybí ta pohádka na cifru, nebo aspoň něco červenýho. Asi mi ten prostej nápis "chronometer avenger" není po chuti... no uvidíme, třeba to není láska na první pohled.

20210525_114842.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Radius napsal:

Tak stále přemýšlím, jestli ty Avenger II GMT byly hezčí nebo ne. GMT mi bylo k ničemu, ta spona na těchto Avenger 43 je prostě nesrovnatelná. Ale nějak mi chybí ta pohádka na cifru, nebo aspoň něco červenýho. Asi mi ten prostej nápis "chronometer avenger" není po chuti... no uvidíme, třeba to není láska na první pohled.

20210525_114842.jpg

Určitě hezčí nebyly 😃 Tyhle jsou skvělý 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 5. 2021 v 23:09, Radius napsal:

Tak stále přemýšlím, jestli ty Avenger II GMT byly hezčí nebo ne. GMT mi bylo k ničemu, ta spona na těchto Avenger 43 je prostě nesrovnatelná. Ale nějak mi chybí ta pohádka na cifru, nebo aspoň něco červenýho. Asi mi ten prostej nápis "chronometer avenger" není po chuti... no uvidíme, třeba to není láska na první pohled.

 

Krásne sú...presne toto som riešil. Nová spona je výrazne lepšia, ale luneta + nápisy na ciferníku ma presvedčili na Avenger II GMT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 5. 2021 v 13:01, Ondazz napsal:

@radius jo to je prece jedno kdo pali ta kolecka. ten dyzajn ma desitky let prosly patenty, takze jestli to vyrabi sellita nebo eta je uplne jedno. Bcko garantuje COSC tak to proste bez reci uvedou do spravnyho stavu a je to. nehledal bych v tom nic. svicarskej stroj od svicarskejch mistru cokolady jako ten druhej. B je garant, jakyho dodavatele si vybrali oni, ti muze byt uplne jedno.

Jak tedy hodinář pozná, že tam není ETA ale Selita, když je to stejné?

Případně, když potom třeba dělají servis, tak míchají ETA a Selita díly?

Díky

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piš si že hodinář to rozezná hodně rychle. Zaměnitelnost celých strojků při stejném rozměru+funkci často možná je, ale obávám se že u transplantace samotných dílů Sellita už za 100% kompatibilitu s originálem ETA (který se dá běžně koupit. tak proč si dělat násilí?) nikdo ruku do ohně strkat nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, ale stále tomu nerozumím. Pokud je tento konkrétní strojek totožný a liší se jen dodavatelem (Eta nebo Selita), na rotoru je gravírování Breitling, tak přeci nelze rozeznat rozdíl. Ale hodinář pozná že je to Selita, takže ty stojky mají nějaké drobné rozdíly a nejsou totožné, jak se tu psalo. Je to tak? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...