Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

před 7 minutami, FreemanTKOZ napsal:

Ten bílý ciferník jim sluší. 🖤

přesně tak! rozhodně výrazně lepší, než ty jeho černé GMT, kterých by se měl zbavit 😉

já dnes SO zpátky na gumě. A spokojenost maximální. 

IMG_20210902_1354170.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, FreemanTKOZ napsal:

Stále čekám 🤩😀 Endurance… Superocean II… Chronomat… ?

Sama voda.. dokonce az 3000m.. 

To nove baleni je super! Me se libi. Letiste jak rika muj AD. @ale kozenou krabicku jsem dostal taky, jako bonus😁

Tak ted tady budu taky otravovat😇

4FCEE3A8-2464-4E59-9880-902616B5DE63.jpeg

41039076-D68D-4033-93C9-7DFF06F450E8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, FreemanTKOZ napsal:

Pěkný! Vlastně ladí k balení 😀 Kromě kožené krabičky, dostal si nějaký merch?

Jj, s AD jsem kamarad. Nejake klicenky, destnik Longines, stojan, ksiltovku Tudor atd.. tech obchodu uz bylo vice a vzdycky mi neco prida! 👌

@Ondazzdiky, ted si ho budu uzivat ja.. 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste jedna volantovka. Na mych 18cm jsou strop! Nozky jsou zaroven se zapestim. Ale diky kuzi, jeste ze me muj AD presvedcil, chtel jsem tah.. sedi prekvapive dobre. Pocitove urcite. Treba mnohem lepe nez Monaca - ty jsou 39x39 ale diky cudlum do vsech stran a debilnimu 😂 tvaru, ktery ta milujeme - jsou opravdu nepohodle. A dokonce, cumim, jsou Seewolfy pohodlnejsi nez moje krasne Glashütte. Tam je to zase tim hnusnym originalnim krokousem. Mimochodem ty jsou 41. Jj, mam radost👌

86F72B19-0EC9-4622-A551-C2E2F9C3F3B7.jpeg

165199F2-05D2-4E49-BCB2-C478718EC7A7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace k novému kousku. 

Dnes nechápu, jak jsem tohle kdysi mohl na ruce nosit asi dva roky a ještě na tahu. Bylo to jako držet v ruce nepřetržitě činku :D Zápěstí mám 18,5.

Dej pak prosím vědět, jak je na tom ta Sellita s přesností. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Radius napsal:

Gratulace k novému kousku. 

Dnes nechápu, jak jsem tohle kdysi mohl na ruce nosit asi dva roky a ještě na tahu. Bylo to jako držet v ruce nepřetržitě činku :D Zápěstí mám 18,5.

Dej pak prosím vědět, jak je na tom ta Sellita s přesností. Díky

Diky diky chlapi! No, ted to studuju - mam zapesti - nastesti - 3 az 4mm vetsi nez roztec nozek. Jasne ze s myma BB58 se to neda srovnat, ale na te kuzi to taky uplna hruza neni.. 😋 Jak jsem zminil. V mych tika Breitling cal.17 - Eta 2824-2 ve verzi chronometre. Podle Timegrapheru za 24 hod ukazuje +0,5s. 

@jeste jedna s Radkem na vecer a davam pokoj. Slibuju! 😂

1B0376B4-4A6E-475C-9EE8-089E5A41BC21.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Postal80 napsal:

Sama voda.. dokonce az 3000m.. 

To nove baleni je super! Me se libi. Letiste jak rika muj AD. @ale kozenou krabicku jsem dostal taky, jako bonus😁

Tak ted tady budu taky otravovat😇

4FCEE3A8-2464-4E59-9880-902616B5DE63.jpeg

41039076-D68D-4033-93C9-7DFF06F450E8.jpeg

Dobře jedeš! A jsou skvělý! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Postal80 napsal:

Diky diky chlapi! No, ted to studuju - mam zapesti - nastesti - 3 az 4mm vetsi nez roztec nozek. Jasne ze s myma BB58 se to neda srovnat, ale na te kuzi to taky uplna hruza neni.. 😋 Jak jsem zminil. V mych tika Breitling cal.17 - Eta 2824-2 ve verzi chronometre. Podle Timegrapheru za 24 hod ukazuje +0,5s. 

@jeste jedna s Radkem na vecer a davam pokoj. Slibuju! 😂

1B0376B4-4A6E-475C-9EE8-089E5A41BC21.jpeg

velice dobrá volba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Postal80 napsal:

Diky diky chlapi! No, ted to studuju - mam zapesti - nastesti - 3 az 4mm vetsi nez roztec nozek. Jasne ze s myma BB58 se to neda srovnat, ale na te kuzi to taky uplna hruza neni.. 😋 Jak jsem zminil. V mych tika Breitling cal.17 - Eta 2824-2 ve verzi chronometre. Podle Timegrapheru za 24 hod ukazuje +0,5s. 

@jeste jedna s Radkem na vecer a davam pokoj. Slibuju! 😂

1B0376B4-4A6E-475C-9EE8-089E5A41BC21.jpeg

Na té kůži je to super. Sedí mi to k tomu vice než tah. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to kalibr B17 ale to už je teď bohužel Sellita. Kupoval jsem nový béčka (Avenger 43 Automatic) v květnu a také jsem si myslel, že je to ještě ETA 2824-2, ale mi když je 2x seřizovali v Carollinu, tak mě z toho vyvedli. S kolegou Vorlem bychom ti mohli vyprávět. Všechny tyhle "facelift" modely už jsou Sellita. Nicméně jestli ti dělají +0.5s tak to je perfektní! A sázej sem fotky dál. Avengerů není nikdy dost!

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Radius napsal:

Ano, je to kalibr B17 ale to už je teď bohužel Sellita. Kupoval jsem nový béčka (Avenger 43 Automatic) v květnu a také jsem si myslel, že je to ještě ETA 2824-2, ale mi když je 2x seřizovali v Carollinu, tak mě z toho vyvedli. S kolegou Vorlem bychom ti mohli vyprávět. Všechny tyhle "facelift" modely už jsou Sellita. Nicméně jestli ti dělají +0.5s tak to je perfektní! A sázej sem fotky dál. Avengerů není nikdy dost!

Ok, muze byt, to jsem netusil. Vim, ze Tudor to na svych strankach uz stahnul. U Breitlingu jsem to nevedel. Ale uprimne, u tech non inhouse kalibru mi to je sum a fuk. Jestli Eta nabo Sellita.. dily jsou stejne z 90% ( Sellita pradavny dodavatel dilu Ety ), jde o nastaveni a serizeni konecnym zakaznikem. Velci hodinari jako Tudor, Breitling, TH a dalsi ten strojek rozeberou, namazou vlastnimi oleji, doplni “vlastni” soucastky a hlavne - hodinari ho seridi. Jde o to jak pojede. A vlastni zkusenost s “obycejnou” Etou u 41mm BB. Jdou mi lepe, nez inhose kalibry Tudoru i Omegy. Jsou to skoro radiove rizene hodinky. Obyc Eta - jen serizena Tudorem. A dale treba 500kova  Sellita u Monaca, opet jdou mi topove!! lepe nez xy dalsich inhousu.. Tohle mi radost z hidinek zasadnim zpusobem nepokazi. Vedel jsem, ze to neni B s inhousem.. / PS; samozrejme mam obyc hodinky s obyc Etami a obyc Sellitami a ty jdou na pikacu.. Laco 15min v minusu za tyden, Squely 10 minut naopak v plusu. Nechtel jsem tim rici, ze by byly Sellity nebo Ety lepsi nez inhosy, pozor to opravdu ne! At to nekdo blbe nepochopi.. /

Naopak, po 48 hodinach doma, musim vyzdvihnout u Seewolfu perfektni odecitani casu. Nevim uplne jestli je to dano jednoduchosti velkeho cifru bez komplikaci, nebo tou peknou zlutou barvou, ale cas se mi odecita skvele na prvni mrknuti.. 👍😋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Postal80 napsal:

To jsou hodiny, to chci😆🤣

BE129CA7-3AA7-4107-9384-1A395CDD3E09.jpeg

5028DBBB-5B7C-430C-9C19-0193BC55D448.jpeg

Koukám, že jsi byl okouknout naše hodiny 🙂 Ten oranžový cifr vypadá zajímavě 🙂 Jinak potvrzuji, co psal Radius. S tím rozdílem, že moje Avengery byly zatím na seřízení jen jednou, ale zase jsem měl bílé smítko mezi středem a 6 hodinou 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Vorel napsal:

Koukám, že jsi byl okouknout naše hodiny 🙂 Ten oranžový cifr vypadá zajímavě 🙂 Jinak potvrzuji, co psal Radius. S tím rozdílem, že moje Avengery byly zatím na seřízení jen jednou, ale zase jsem měl bílé smítko mezi středem a 6 hodinou 😄 

Jj, Olmik je proste krasne mesto. 👍tech pamatek a univerzit. Dnes navic v kombinaci s krasnym pocasim, fakt supr vylet. 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...