Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, Violoncello napsal:

Taky se mi líbí 🙂 Pro mě jedny z nejikoničtějších Bé s pořádnou dávkou testosteronu 🙂

Nejen pro Tebe. Mám teď své bývalé 44 a uvažuji, zda i je nechám nebo do prodeje. 47 jsem pustil pryč a byla to velká chyba, okolí mi vytýká výměnu za CarboTech PAM. Prostě jestli tohle co píšeš, vnímáš jako dávku testosteronu, tak u 47 to platí dvojnásob. :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

Nejen pro Tebe. Mám teď své bývalé 44 a uvažuji, zda i je nechám nebo do prodeje. 47 jsem pustil pryč a byla to velká chyba, okolí mi vytýká výměnu za CarboTech PAM. Prostě jestli tohle co píšeš, vnímáš jako dávku testosteronu, tak u 47 to platí dvojnásob. :D

 

Nikdy neříkám nikdy, ale vzhledem k tomu, že jsem B znal již jako majitel dětských Prim, mám je někde pod kůží a pokud nedojde o něčemu nepředvídatelnému, prodat je nemohu. Dal jsem pryč Avengery, což byly mé úplně první dospělácké hodinky, a i když byly v quartzu, jejich prodej mě díky originálnímu DNA mrzí. 

Osobně se neznáme, ale znaje Tvé příspěvky a hodinky, myslím, že jsi chlap jako hora a 47 na Tobě budou vypadat kompaktně. Tehdy jsem na ně dlouho koukal v prodejním vlákně. Dobré foto prodává, což tady platilo dvojnásob. Ale na mě by byly velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

Nejen pro Tebe. Mám teď své bývalé 44 a uvažuji, zda i je nechám nebo do prodeje. 47 jsem pustil pryč a byla to velká chyba, okolí mi vytýká výměnu za CarboTech PAM. Prostě jestli tohle co píšeš, vnímáš jako dávku testosteronu, tak u 47 to platí dvojnásob. :D

 

Jaký máš barevný provedeni?

 

image.png.ad4a2b2188314e2cb025084e8a0fe0fc.pngJá jsem teda už roky vydrážděnej z těchto bicolorů. Furt je mám v hlavě, ale vzhledem k tý ceně zase už asi raději Rolex a tak mi to stále šrotuje dokola. Narozdíl od Rolexu jsem ale Chronomaty 44 ještě nikdy neměl.

 

Zrovna jsem před pár dny prohlížel katalogy Breiltingu z let cca 2000-2005 a naprosto neuvěřitelný kombinace všeho co se dělaly. Nechápal jsem. Řemeny modrej červenej žlutej růžovej zelenej žralok, aligátor, prostě cokoli. Emergency celozlatý i celozlatý diamantový. Dělali prostě vše a ve všech barvách a materiálech. I colty se daly koupit fullgold atd...

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, ondrejm napsal:

Lépe bych to neshrnul. Už dlouho si na ně brousím zuby a pravidelně koukám na chrono24, jednou je určitě taky zkusím :)

Držím palce! Já jsem měl štěstí na kus, který jsem koupil zde po druhém majiteli. Dal jsem je na kompletku do Onyx, čili se kochám pohledem a stavem "nových" hodinek z roku 2010, jejichž cena dle Chrono24 nemá sestupnou tendenci. Dobře kup!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Violoncello napsal:

Nikdy neříkám nikdy, ale vzhledem k tomu, že jsem B znal již jako majitel dětských Prim, mám je někde pod kůží a pokud nedojde o něčemu nepředvídatelnému, prodat je nemohu. Dal jsem pryč Avengery, což byly mé úplně první dospělácké hodinky, a i když byly v quartzu, jejich prodej mě díky originálnímu DNA mrzí. 

Osobně se neznáme, ale znaje Tvé příspěvky a hodinky, myslím, že jsi chlap jako hora a 47 na Tobě budou vypadat kompaktně. Tehdy jsem na ně dlouho koukal v prodejním vlákně. Dobré foto prodává, což tady platilo dvojnásob. Ale na mě by byly velký.

A mě mrzí, že jsem je nekoupil a byl jsem několikátý ve frontě. No nic, už je to pryč.

Zatím to vypadá tak, že 44 půjdou pryč a 47 pokud se mi je podaří udržet zpět. Ale chtěl by je jeden místní kamarád, to je hrozný, to je tak, když jsou tu fakticky jediné :D ...

Fotku jsem Ti chtěl hodit ráno, nevím, proč jsem ji nepřidal, je dnešní. 47 jsou starší. Jen pro porovnání.

 

DSCN7482.JPG

DSCN6012.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Radius napsal:

Jaký máš barevný provedeni?

 

Já jsem teda už roky vydrážděnej z těchto bicolorů. Furt je mám v hlavě, ale vzhledem k tý ceně zase už asi raději Rolex a tak mi to stále šrotuje dokola. Narozdíl od Rolexu jsem ale Chronomaty 44 ještě nikdy neměl.

Zrovna jsem před pár dny prohlížel katalogy Breiltingu z let cca 2000-2005 a naprosto neuvěřitelný kombinace všeho co se dělaly. Nechápal jsem. Řemeny modrej červenej žlutej růžovej zelenej žralok, aligátor, prostě cokoli. Emergency celozlatý i celozlatý diamantový. Dělali prostě vše a ve všech barvách a materiálech. I colty se daly koupit fullgold atd...

Já mám modré 44 (bez náramku, ten jsem prodal jednomu místnímu členovi). Pak 47, viz. výše, ale ty musím dohnat zpátky.

44 jsou dle mého nejhezčí barevné provedení - modrá/černá, zlaté logo, leštěné, mák k nimi military strap a gumu na překlápěčce. Další v řadě jsou pak bílo-černé.

Fotku jsem dal čerstvou dnešní, výše.

A ještě jedna věc, tyto bi-colory jsou hezké, oproti Rolex naprostý extrovert, ale zlatá luneta je velmi náchylná na oděr a je to špatně opravitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

A mě mrzí, že jsem je nekoupil a byl jsem několikátý ve frontě. No nic, už je to pryč.

Zatím to vypadá tak, že 44 půjdou pryč a 47 pokud se mi je podaří udržet zpět. Ale chtěl by je jeden místní kamarád, to je hrozný, to je tak, když jsou tu fakticky jediné :D ...

Fotku jsem Ti chtěl hodit ráno, nevím, proč jsem ji nepřidal, je dnešní. 47 jsou starší. Jen pro porovnání.

 

DSCN7482.JPG

DSCN6012.JPG

Na Tobě vypadají 47 vážně tak akorát. Jsou nádherný oboje s tím, že ty gmt mají pro mě ještě jiný grády díky červené. 

Na mé tlapě 44 tak akorát.

PSX_20210915_180823.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se Radiusovi nebude líbit a asi přidá tempo při hledání, ale když už jsme na Chronomat vlně, tedy jediné fakt TOP Chronomaty od Breitling, tak se svezu taky s detaily, které mám rád a zavzpomínáme na poctivou školu a hodinky, které tahle značka vyráběla s nejvyšším zaměřením na detail. Ne ty jejich dnešní eko sračky a hodinky s "beta" verzí. 

 

IMGP1270.JPG

IMGP1282.JPG

IMGP1286.JPG

IMGP1290.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt nádhera pánové. Nejhezčí chronomaty všech dob. 

Ještě bych porovnal vedle sebe ty 41 a 44 stejného provedení. Jenže já mám ruku 17cm a Na Sphinxxovi a jeho medvědí tlapě jsou i ty 47 akorát :D

Připomíná mi to jak jsem před měsícem tankoval na D1 na Vysočině CLS a vedle mě na 40cm - je to tam fakt úzký - zastavil u vedlejšího stojanu RR Ghost, pán musel znovu nastartovat a popojet půl metru aby z toho vedle mě vůbec vylezl. Když jsem se vracel zpět a viděl jsem ten RR vedle CLS, přišlo mi to CLS jak šlapací moskvič z dětství, jako hračka, musel jsem se smát. Takže ty 47 by mi byly tak kolem pasu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...