Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Ondazz napsal:

@Marfus taky to tak desne chyta otisky sotva to umyjes? me tohle strasne stvalo u cernenyho DLC titanu dokud jsem to nezacal mazat silikonovym olejem 🙂 ale necekal jsem, ze to je nejspis zakladni vlastnost titanu. ale jak to pozoruju, spona stejne tak.

Ne, určitě daleko méně než třeba leštěné navitimer. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 minutami, krutor napsal:

Rozluckove foto pred prodejem. 😀

98500F36-5385-4D64-B2E6-D5C20DBAC741.jpeg

Ty se mi fakt libily..hlavně na těch gumách...fajn prodej ;) Něco takovýho bych si představoval za pár let na 40tiny 🙄🙂

Jen teda nevim rozměr?? 43?

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Spongebob napsal:

Ty se mi fakt libily..hlavně na těch gumách...fajn prodej ;) Něco takovýho bych si představoval za pár let na 40tiny 🙄🙂

Jen teda nevim rozměr?? 43?

Ja si je taky mozna nekdy znovu poridim. :D 41

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, krutor napsal:

Ja si je taky mozna nekdy znovu poridim. :D 41

Já mam radši větší no.. doteď jsem měl X potápek 43mm, aktuálně Oris Aquis 43mm a menší určitě ne :)

ale ty Colty v tříručce..kolem těch 40-50k si myslim ideál :) hlavně se mi líbí na te signované gumě. Tah výhodou samozřejmě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Radius napsal:

No třeba u mě se zápětím 17,5 sedí Oris Aquis 43 na ruce lépe, než Avenger 43. Nebo lépe... mám pocit že Aquis jsou menší, asi ty nožičky.

Taky mam asi 17-17,5 a jako dokažu si představit i lehce větší 😋 takže asi na pohodku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byly časy, kdy jsem nosil činku Seawolf Steel 45 na tahu a přišlo mi to fajn a to pouzdro má na vejšku asi 3cm 😆 Po roce na Submarinerech 40mm už je pro mě 43mm naprostý maximum. Za chvíli si koupím 36tky na kožce jako to nosili dědkové za totáče na těch tlustejch rukách páč nic jinýho nebylo 😆 A kdo měl Prim Sport, tak to byly vlastně Suby...

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...