Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, PetrSefl napsal:

 

Je to originál od Béčka - taky 253S, ale popravdě jsem ho taky ještě nikdy neviděl (EDIT - v modrém provedení), koupil jsem ho včetně hodinek. 
 

 

Mám i jakoby aligátor, taky originál Béčko.. opět 253S

6B333BD5-FC1C-4E84-81FC-EB902C6733F2.thumb.jpeg.5f9b4adea52661ac30bb4cbe06018c3c.jpeg
 

Ale nejlepší řemeny, kromě asi teletiny která jak víme na potápky nepatří, jsou tyto dva..

 

Pokud se nepletu je 253S původně tmavě šedý / černý. Aligátor (a u Breitlingu je pravý) je pak 290s/296s. Čísla u 253s které znám jsou ražené a ne vystouplé. Byl k novým hodinkám, nebo je předchozí majitel mohl koupit jako druhovýrobu?

F2D3E5AF-4FBE-498C-A95C-9AFD63615F28.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Že je u Breitlingu koženy šitý aligátor pravý, to samozřejmě vím, měl jsem za to, že je to nějaká alternativa ke klasickému - ještě jsem si říkal, zajímavé, takový jsem dosud nikde neviděl…. Nebyly nové, mám ještě další 4 páry kaučukových pásků pro Breitlingy, klasický kaučukový pro Raven, Avanger apod 134S , ten kaučukový mesh 256S a s nápisem Breilting ve dvou velikostech (22mm 153S a 155S 24mm) a tyto taky mají značení ražené, proti vystouplým. Měl jsem za to že je to originál, ale asi není. Každopádně na kvalitě to není poznat, ale nedává logiku, aby Bretling označil dva rozdílné pásky stejným číslem, popravdě jsem nikdy ty čísla neporovnával, až teď mi to došlo, v tom případě se omlouvám za mystifikaci. 
 

Každopádně jsem ho neviděl ani ve fejku, asi to bude tím, že ve vodách fejku nelovím 😄 ale schválně jdu hledat. Vypadá to jako ten RubberB, až na ten nápis Bretling.

Upraveno uživatelem PetrSefl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...