Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

V 5. 12. 2021 v 13:00, Luky napsal:

Když už se tu tak rozjely, tak dnes taky Chronomat 44.

Hrozně bych potřeboval ten náramek zpátky, nechceš mi jej odprodat zpět (klidně SZ)? Jinak super, jsem rád, že je pořád ještě máš. Já dnes vytáhnul modráky a teď koukám, že už je sedmého.

 

DSCN7646.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 7. 12. 2021 v 8:17, Sphinxx napsal:

Hrozně bych potřeboval ten náramek zpátky, nechceš mi jej odprodat zpět (klidně SZ)? Jinak super, jsem rád, že je pořád ještě máš. Já dnes vytáhnul modráky a teď koukám, že už je sedmého.

 

DSCN7646.JPG

Strašně rád bych ti pomohl, ale opravdu jsem rád, že ho díky tobě mám. Sháněl jsem ho strašně dlouho. Pořád je mám a zbavit se jich nehodlám, kord s tím náramkem je to jiný level. Snad něco seženeš. Ty jsi ty tvoje původní modráky na tahu prodal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 12. 2021 v 8:58, Pivas napsal:

Krásný hodinky Davide,do dnes šéfovi závidím ty béčka od tebe. Snad seženeš tah,přijde mi,že je to ještě posune o level výš. 

Děkuji, já jej nesháním pro sebe, ale pro kolegu, který by je rád s náramkem a neumí se moc orientovat v tom, co k tomu sehnat. Svoje mám velké a na tahu. Kdybys to chtěl zkusit, jsou v prodeji - tedy aktuálně v rezervaci právě s ohledem na pořízení náramku, však mě znáš, snažím se vyjít maxi vstříc.

před 17 hodinami, Luky napsal:

Strašně rád bych ti pomohl, ale opravdu jsem rád, že ho díky tobě mám. Sháněl jsem ho strašně dlouho. Pořád je mám a zbavit se jich nehodlám, kord s tím náramkem je to jiný level. Snad něco seženeš. Ty jsi ty tvoje původní modráky na tahu prodal?

V poho, jen jsem to zkusil, kdyby náhodou - líná huba ... však to znáš. Ano, jak jsem psal výše, původní modráky, prakticky nové skončily u jednoho člověka mimo MAG, ale přes kolegu zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, shewcza napsal:

@xcmaniax jsou brutální! Jak jsem byl ze začátku skeptický ke všem novým Breitlingům, začínám tomu přicházet víc a víc na chuť.  Gratuluji k perfektním hodinkám!

Hodinky jsou parádní a díky 42mm přijatelné i na menší zápěstí, i když je to samozřejmě kus hodinek. Na co ještě nemám 100% názor je tah - vypadá dobře, díky struktuře to není takový magnet na vlásečnice ale protože samozřejmě nemá mikroregulaci, tak trochu zápasím s nejlepším nastavením. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Sphinxx napsal:

V poho, jen jsem to zkusil, kdyby náhodou - líná huba ... však to znáš. Ano, jak jsem psal výše, původní modráky, prakticky nové skončily u jednoho člověka mimo MAG, ale přes kolegu zde.

Jasný chápu. Zkusit se má všechno, rád bych pomohl, ale shání se to špatně a za ten můj jsem opravdu hodně rád. Ty byly parádní, opravdu jako nové. Tak snad budeš mít štěstí a dobře pořídíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...