Jump to content

Jaké Breitling máte dnes na ruce?

Krrtek

Recommended Posts

V 7. 11. 2022 v 16:05, Ondazz napsal:

@BlindWatchmaker gratulace! tyhle jsou parada!

Díky moc, 

Když jsem žil v UK, chodíval jsem z práce, kde mi šéfoval anglán, co měl Oceány s římskýma čílsicema, a koukal se na ně přes výlohu do hodinářství. A tehdy jsem si slíbil, že je jednou budu mít. Trvalo to jenom 18 let a ta chvíle přišla (jinak byly někoho z fóra, ale dostaly se ke mě přes 2 lidi). 

Koukal jsem, že Ty máš doma krásnou tříčlennou rodinku, tak třeba se taky jednou rozrostou. 

Jen mi přijde zvláštní jedna věc u těch mých. 

Přes den běží vždy naprostou nulu a za noc poskočí o necelé dvě vteřiny (1,4). 

Je to nějaká charakteristika strojků, nebo je to jen prostě náhoda (říkám si, koho se zeptat, ale když máš troje)? 

(tady je to vidět dokonale)

image.thumb.png.978177f669cdf71a345ef858315d2f41.png

Jinak to, že jsem magor a moc to sleduju jsem si jistej. 

Díky moc předem, 

Jakub 

@BlindWatchmaker ja to moc nemerim, takze nevim nejak exaktne, spis bych ale rekl, ze se mi to vic odchyluje pri pohybu pres den, nez v klidu v noci. ja jsem to prestal merit, ta nepresnost je tak velka po par dnech, ze bych mel strach ze nestihnu vlak do prace a z prace. ja nosim dennodenne cockpit elektrickej, ktere je presnej na 6sec rocne a je na neho dobre videt a mechanicky na vikendy, kdy 5 minut nerozhoduje 🙂

peknej nalez @snake

BE3D6FCE-0A46-40A8-96A5-6A04B80E2D97.jpeg

Dík @Ondazz

Tímto kouskem od Breitlingu ten hodinkokolotoč před cca 15 lety začal...jsou to krásný klasický baterkový Avengery 👍 

Vychytávky jako dvě centrální ručičky, 1/10 vteřiny, wr 1000m a nakonec asi jedinej chronograf od světoznámé značky (neberu Casio samozřejmě) kterej jde používat pod vodou 🤣

Já vím - jsou to takový blbosti, ale tak nějak se zabavit musíme ne ;)

IMG_20221119_084237.jpg

před 22 minutami, snake napsal:

Dík @Ondazz

Tímto kouskem od Breitlingu ten hodinkokolotoč před cca 15 lety začal...jsou to krásný klasický baterkový Avengery 👍 

Vychytávky jako dvě centrální ručičky, 1/10 vteřiny, wr 1000m a nakonec asi jedinej chronograf od světoznámé značky (neberu Casio samozřejmě) kterej jde používat pod vodou 🤣

Já vím - jsou to takový blbosti, ale tak nějak se zabavit musíme ne ;)

IMG_20221119_084237.jpg

Jj, tam se psala historie..