Jump to content

Jaké Breitling máte dnes na ruce?

Krrtek

Recommended Posts

Díky kluci!  

Zkoušel jsem toho včera víc. Chronomat B01 42 jednoznačně pecka. I takhle v zelené. Želbohu je to macek, na mojí ruku už zu viel. Myslel jsem, že když s odřenýma ušima unosim původní Chronomat 41, pude to. Ale ani howno. 
Fajn byly i Premiery s lososovym dialem. Ještě, že na ně teď nemam :D

Naopak Chronomat 36, na které jsem si myslel do komba k ostatním EDC, nic. Žádná jiskra, takový nijaký. A to nehledě na dámskou variantu na foto, modré jsou nemlich to samé. 

31F1072B-E1BF-4B5A-B6A9-C320CBBF2A80.jpeg

Edited by Maxel

@Maxel chronomaty máš topky 👌, ten náramok by som chcel vzskúšať. Superoceany naživo vyzerajú o moc lepšie 👍

@Ondazz myslíš, že budúci týždeň predstavené budú už bez krídel? 

IMG_8289.thumb.jpeg.351029945a0236aa11c2318a40b2eed2.jpeg

Edited by lemon

@lemon jo zaprve jsem videl jakousi spionazni fotku a za druhe ukol "znicit kridla" dostal Kern od Satana uz davno  a plni ho salamovou metodou docela uspesne. Pred par rokama musel rychle vydat Avengery jeste s kridlama jako demydz kontrol, ale ted uz je svet (vcetne me) dostatecne zmasirovanej, a jsme pripraveni mu to za urcitejch podminek dokonce i pochvalit 🙂

Křídel je škoda veliká. Ale je to halt boj s větrnými Kerny. Už aby šel od válu. 
U mě je to model od modelu. Jak na SO (a obecně pilotko-potapkách) mi chyběj, tady to s tou betou ve znaku přežiju v pohodě. 

95AC3A6A-316B-4BC4-A90E-D977E715F545.jpeg

Edited by Maxel

V 12. 11. 2023 v 12:58, Maxel napsal:

Dával sem dokupy celou chrono-famílii, tak jsem si hodil na packu všecky brajtle. Mam je prostě rád.   
A ač spíš zastáncem pre-Kern éry, ty poslední modely mě fakt baví. 

775CAEAF-C995-43B1-BBEF-721E08154171.jpeg

Máš to moc hezký, závidím. Tak jsem vyfotil ty moje😊Taky mi dělají radost

20231113_145427.jpg

20231113_145436.jpg