Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

Děkuji, na vrchním displayi se zobrazují aktuální funkce, tedy - druhá časová zóna, timer, alarm, stopky a nebo nic, jako například na většině fotek. Taktéž lze úplně vypnout i spodní display, ale mám rád, když se na tom spodním displayi zobrazuje i digi-čas, jinak naopak dole lze zapnout funkci zobrazení vteřin, případně data a dne. Jsou to opravdu univerzální a funkcemi nabité Breitlingy :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jasně, je škoda je mít oba vypnuté :)

Co jsem si všimnul, tak nejčastěji nahoře označuje T2, jako druhou časovou zónu (GMT), přičemž dole je tato zobrazena v digitálním čase. Ale já to mám podle nálady, dole buď čas a nebo den s odpočtem vteřin :) .

 

Jinak ještě k těm SO44 - také jsem si toho dnes všimnul u Patproma ... nevídaná kombinace ... satinované pouzdro + leštěný náramek, to je podle mého názoru dodělávka, protože jak už jsem psal vedle - buď byly SO44 v provedení satinované oceli, tedy celo-matné a nebo naopak celo-leštěné, ale tohle vidím poprvé. Vypadá to spíš tak, že hodinky byly původně na gumě a majitel jim dokoupil náramek, který je leštěný, z výroby to na 99% nešlo v tomto provedení.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to je fotkou, ale tah vypadá jako leštěný :)

 

Nestraš! :-) Doufám, že je to opravdu jen fotkou, protože jsem jej kupoval jako nový. Je pravda, že přes ebay, nicméně člověk prodávající nové Breitling věci a se 100% kladných zpětných vazeb. Musím ale říct, že poté, co jsem musel přičíst k ceně ještě clo, tak jsem se mlátil do hlavy, že jsem to měl koupit raději u AD v ČR a pravděpodobně by to vyšlo stejně, možná i levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem si všimnul, tak nejčastěji nahoře označuje T2, jako druhou časovou zónu (GMT), přičemž dole je tato zobrazena v digitálním čase. Ale já to mám podle nálady, dole buď čas a nebo den s odpočtem vteřin :) .

 

Jinak ještě k těm SO44 - také jsem si toho dnes všimnul u Patproma ... nevídaná kombinace ... satinované pouzdro + leštěný náramek, to je podle mého názoru dodělávka, protože jak už jsem psal vedle - buď byly SO44 v provedení satinované oceli, tedy celo-matné a nebo naopak celo-leštěné, ale tohle vidím poprvé. Vypadá to spíš tak, že hodinky byly původně na gumě a majitel jim dokoupil náramek, který je leštěný, z výroby to na 99% nešlo v tomto provedení.

 

Tak tady je přesně zakopaný pes. Hodinky jsem koupil na gumě a náramek jsem koupil až následně. End links 164A by měly sedět kromě Superocean 44 i na Superocean 44 II a snad ještě další dva Breitling modely. Piznám se ale, že když jsem to sháněl, tak jsem leštěný/neleštěný neřešil, chtěl jsem prostě nový náramek jako alternativu ke kaučuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xprcz01: V pohodě, o nic nejde, nenech si kazit radost, to určitě nebyl záměr! Nevěděl jsi to a koupil jsi na satinované provedení SO44 náramek, který patří k leštěnému pouzdru. Pokud to nevadí Tobě, tak si s tím nelam hlavu, alespoň máš odlišné hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xprcz01: V pohodě, o nic nejde, nenech si kazit radost, to určitě nebyl záměr! Nevěděl jsi to a koupil jsi na satinované provedení SO44 náramek, který patří k leštěnému pouzdru. Pokud to nevadí Tobě, tak si s tím nelam hlavu, alespoň máš odlišné hodinky :)

Jasný, v pohodě :-) Já se jenom z těch předchozích komentářů trochu vylekal toho, že by ten náramek třeba nemusel být v pořádku, a to by mě nakrklo, když byl kupován jako nový... Když jsem jej dal na hodinky, byl jsem nadšený z toho, že sedí jak pr... na hrnec a ten rozdíl leštěný/neleštěný jsem normálně vůbec neregistroval. Je dobré vědět, že když něco takového člověk pořizuje, na co se dívat, co řešit a jaké varianty vlastně jsou k dispozici. Proto je toto fórum opravdu skvělý "studijní materiál" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne-e, v tomto ohledu můžeš být v klidu, podle toho, co vidím z poslední fotky to tipuji na Professional III, je to tedy možná alternativa, která tam může být, tudíž tam patří. Rozdíl je pouze v konečné úpravě. Včera jsem čirou náhodou narazil na jedny podobné právě v sekci "Co máte na ruce", takže podobně, jako Ty to někdo řešil stejnou cestou. A jak jsem psal, pokud Ti to nevadí, pak není co řešit :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne-e, v tomto ohledu můžeš být v klidu, podle toho, co vidím z poslední fotky to tipuji na Professional III, je to tedy možná alternativa, která tam může být, tudíž tam patří. Rozdíl je pouze v konečné úpravě. Včera jsem čirou náhodou narazil na jedny podobné právě v sekci "Co máte na ruce", takže podobně, jako Ty to někdo řešil stejnou cestou. A jak jsem psal, pokud Ti to nevadí, pak není co řešit :) .

Super :-) Díky za pokec a doplnění informací!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super :-) Díky za pokec a doplnění informací!

 

Já jsem to nemyslel tak, že by to byl fejk, spíš jen že vypadá jinak než hodinky :) Já teda celou dobu žil v tom, že SO44 byl jen kartáčované... A že leštěné byly SO42.

 

Já to jen ukončím a uvedu na pravou míru, aby to tady bylo pro ostatní, kteří teprvé plánují koupit Breitling a dívali by se po tomto modelu. 

 

Níže jsou mé fotky nových hodinek, cca před třemi lety. V té době se k hodinkám standardně dodával náramek (tah) Professional II (sešikmený trojřadý). Nahradil jej ten, který máš na hodinkách Ty, tedy Professional III, ten je také trojřadý, ale prostřední část je širší a okajové části jsou tenčí, zarytí příznivci Breitlingu říkají, že tzv. PRO II je nejlepší Breitling náramek, s tím se ztotožňuji také. To znamená SuperOcean 44 se vyráběl na PRO II i PRO III, takže obě varianty jsou správně. A pokud jde o leštěnou verzi, tak ta byla k dostání také, viz. poslední fotka - všimni si leštěného pouzdra. No a tím bych to uzavřel :D .  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to nemyslel tak, že by to byl fejk, spíš jen že vypadá jinak než hodinky :) Já teda celou dobu žil v tom, že SO44 byl jen kartáčované... A že leštěné byly SO42.

 

 

Já to jen ukončím a uvedu na pravou míru, aby to tady bylo pro ostatní, kteří teprvé plánují koupit Breitling a dívali by se po tomto modelu. 

 

Níže jsou mé fotky nových hodinek, cca před třemi lety. V té době se k hodinkám standardně dodával náramek (tah) Professional II (sešikmený trojřadý). Nahradil jej ten, který máš na hodinkách Ty, tedy Professional III, ten je také trojřadý, ale prostřední část je širší a okajové části jsou tenčí, zarytí příznivci Breitlingu říkají, že tzv. PRO II je nejlepší Breitling náramek, s tím se ztotožňuji také. To znamená SuperOcean 44 se vyráběl na PRO II i PRO III, takže obě varianty jsou správně. A pokud jde o leštěnou verzi, tak ta byla k dostání také, viz. poslední fotka - všimni si leštěného pouzdra. No a tím bych to uzavřel :D .  

 

A mně nezbývá než poděkovat za vysvětlení a myslím, že nejen já v tom teď budu mít jasno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...