Přejít na obsah

Jaké Breitling máte dnes na ruce?


Krrtek

Doporučené příspěvky

Tak to gratuluju. Pěkně ti padnou a ta guma jim sluší.

 

Dík :-)

 

Jen je tak vyfotit, jak to umíš ty...

 

V porovnánání s Avenger II GMT - krémový cifr, které jsem měl předtím jsou tyto Coltíky daleko lépe čitelné.

 

Rozměrové  jsou mě tak akorát. Guma příjemná-měkoučká a spona špičková.   No, moc dlouho jsem to bez béček nevydržel :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 7,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dík :-)

 

Jen je tak vyfotit, jak to umíš ty...

 

V porovnánání s Avenger II GMT - krémový cifr, které jsem měl předtím jsou tyto Coltíky daleko lépe čitelné.

 

Rozměrové jsou mě tak akorát. Guma příjemná-měkoučká a spona špičková. No, moc dlouho jsem to bez béček nevydržel :-)))

Ta tvoje fotka se mi právě taky dost líbila. Je na ní vidět ta skvělá čitelnost.

Dlouho zvažovaná a konečně realizovaná letní úprava proti poškrábání. Padla na to jedna ponožka :)

 

attachicon.gif DSCN2477.JPG

...a při tom máš tak rásný hodinky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomnělo, jak jsem si chtěl jednou ty svoje schovat do boty, ale měl jsem docela strach, že by nasmrádly ;) hlavně teda řemen... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

No doporucuju občas zkontrolovat nato strap - ani nemusí bejt v bote, staci leto a hic a... rozhodne nevoni :) Proto mam raději tahy. Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak bych vám to vysvetlil? :) Režim čtení času je chvilkové odhrnutí horní části pravou rukou za účelem odečtení časového údaje a jeho bezprostřední navrácení do režimu inkognito. Exibiční režim je specifický permanentním odhrnutím závoje po celém obvodu hodinek, kterýžto zajistí obnažení časoměrného zařízení a jeho vystavení okolnímu světu. Už tomu rozumíte? :D

 

Btw na ruce stále :angel:

 


post-14317-0-29303000-1464625509_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...