Přejít na obsah

Elton sport Igen chronomag limited edition 2007 - rekapitulace


jinjo

Doporučené příspěvky

Tak tyhle mě dost rozčilujou, protože z úhlu nevidíš sčítače :D ! A taky by mě zajímalo, jak tam ty objímky přilepili - vypadá to děsně - jako reklama na uhu. Ještě, že teď mám krásně svítící prim Igen!!! :king:

no a to já ti taky něco pošlu.

post-817-1186746081.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hle pánové, nevím, čím to je, ale včera se mi ty killbill rozsvítily!! Prostě začaly ve tmě svítit jako posedlý, i puntík na lunetě a vteřinovka byla jasně vidět. Předtím nic moc. Čím to může být??

 

To jsou mi dobré zprávy. Může to ještě někdo potvrdit? D´

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...
Návštěvník YPO?
Nosím, při vhodné příložitosti, ostatně jako všechny ostatní hodinky. :smoke:

ani se nedivím - nejhezčí Prim co jsem viděl - kdybych neměl vnitřní zákaz, tak už je Skeleton nemá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
ani se nedivím - nejhezčí Prim co jsem viděl - kdybych neměl vnitřní zákaz, tak už je Skeleton nemá

 

Vnitřní zákaz novodobých Primek? ;)

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je nosím pravidelně, hlavně v teplým období. Jsem mile překvapen, že ten plast je celkem nepoškrábanej - každopádně je míň obnošenej, než srovnatelně často nošená antireflexní vrstva na fortis. Taky ta luneta se otáčí čím dál líp :D. A když je řádsky prosvítí sluníčko, tak potom i luminisují :D :D. Taky už mám políčeno na další projekt s Igenama, tentokrát ještě větší vodvaz.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se že jsem je nosil velmi málo . Daroval jsem je dčeři a teď mi dělají ještě větší radost , než když jsem je já nosil a leštil.

Dcera je z nich nadšená a nesundá je z ruky- líbí se jí a taky s nimi sklízí úspěch u vrstevníků.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je nosím pravidelně, hlavně v teplým období......

 

Prosím tě nadefinuj nám jasně to "teplý období". Je to vo počasí, není to vo počasí? :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je nosím pravidelně, hlavně v teplým období. Jsem mile překvapen, že ten plast je celkem nepoškrábanej - každopádně je míň obnošenej, než srovnatelně často nošená antireflexní vrstva na fortis. Taky ta luneta se otáčí čím dál líp :D. A když je řádsky prosvítí sluníčko, tak potom i luminisují :D :D. Taky už mám políčeno na další projekt s Igenama, tentokrát ještě větší vodvaz.

Jakej projek? Povídej. Už se mi po projektech celkem stejská. Vod tý doby, co v Eltonu chystaj novej kalibr je tu nějak mrtvo. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toljo, je to vo počasí , jakože ke krátkýmu rukávu vyniknou, cos čekal ? :D :D :D

 

Týpo - je to naprosto ujetej striktně privátní přísně tajnej velmi omezenej a lacinej projekt (jak jinak po těch scénách tady) :D , ale ještě není technologicky 100%ní, vlastně ani 50%ní. :D :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...