Přejít na obsah

Setkani clenu Chronomagu v Ziline?


odklizec

Doporučené příspěvky

Ozval se mi Prim, Zilina mu neni proti mysli, ale uprednostnil by nektery z prvnich dvou Watchfanem zminenych terminu, tedy 25.8. nebo 26.8. Rikal snad neco, ze by jl vlakem? ;) Co vy Ostravaci, nechcete si pristoupit a udelat si vylet? Zilina je skoro za rohem a kdyby vyslo pocasi, mohlo by to byt dost zajimave! Mame tu takove namesti, kde je kolem dokola jedna hospoda vedle druhe (neni akorat pred kostelem..divne), vsechny maji venku zahradku a zeny jsou tu pekne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mame tu takove namesti, kde je kolem dokola jedna hospoda vedle druhe (neni akorat pred kostelem..divne), vsechny maji venku zahradku a zeny jsou tu pekne!

tak tak mozem potvrdit, namestie je skvele...dat si v lete pivko na terase a poobzerat kocky nema chybu....niekedy studentske casy chybaju :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datum by mel byt prizpusobeny Watchfanovi a Primovi. Zatim teda 25.8. nebo 26.8. co by melo vyhovovat obema panum. A jelikoz je to So a Ne tak by snad mohlo i vetsine prihlasenych? Aqua nevim, to je fakt pajzel ;) Spis jsem myslel pokud bude pekne, domluvit na nejake terase spojeni stolu. Guiness by mohl byt fajn? Ale pokud bude hnusne tak to bude chcit jit asi dovnitr. V tom pripade bych navrhoval Trattorii? Tam je takovy dlouhy stul a je nad nim primo svetlo, tak tam se budou hodinky dobre prohlizet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to jeden nebo druhy den. Napisu Watchfanovi, at tedy potvrdi ktery den presne muze at to muzeme definitivne rozhodnout. Schazet se muzeme klidne od rana..ja mam pres vikend cas :D Asi bude nejrozumnejsi dohodnout se na nejakou odpoledni hodinu. Dejme tomu mezi 13:00 az nevim kterou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po rozpravani s clenmi rodiny a potenciallnych dalsich cestovnych planov by mi to

najviac vyhovovalo v Sobotu alebo v Nedelu (25 & 26 August). Nedela 2 Sept. je mozna len na 25%.

Sobota pobede 25. by asi bola najlepsia.

Ja prilietam s manzelkou v Piatok 24-teho do Budapesti. Prespal by som u svokrovcov

v Bratislave a v Sobotu by som sadol na rychlik a cestou domov by som sa zastavil

v Ziline. Rodicia - namiesto v Ruzomberku - by po mna prisli do Ziliny v Sobotu vecer.

 

Ako som uz spominal - nechcem brat vela hodiniek, jedak koli bezpecnosti

a tiez aby som nemusel vysvetlovat colnikom 'stories; pri navrae do USA preco mam

tolko hodiek. Naopokon - nejde len o hodinky - ale hlavne aby sme sa stretli :smile_anim:

(ale zoberiem isto nieco zaujmave - PP, AP ?? ;)

 

Okrem mojich hodinek sa budem snazit doviest aj nove BALL Fireman - Night Train.

Uz by mali tu v USA byt kazdym dnom. Ak ich ale este nebudem mat - tak sa pokusim

popytat borcov z BALL USA aby mi znovu pozicali ich prototyp:

 

Fireman_Night_Train.jpg

 

IMGP2143_1024.JPG

 

IMGP2146_1024.JPG

 

IMGP2131_1024.JPG

 

IMGP2127_1024.JPG

 

Kto je vlastne hlavny organizator? Tajte mi prosim vediet ci Zilina je mozna v Sobotu

alebo Nedelu 25. alebo 26. August......ak ano - tak by som sa VELMI tesil Vas stretnut pri

par chladnich piveckach a "Vepro, knedlo, zelo"...ktore je stale moje #1 jedlo (BEZ KONKURENCIE !!)

PS: Dufam ze v tej restauracii kde maju Guiness, maju aj dobre domace pivo.

Guiness to mozem mat kazdy den ale nase domace capovane nie velmi lahko...LOL ;-)

Ak to bude v Sobotu poobede, tak uz zacnem pozerat ako idy vlaky z Bratislavy v Sobotu rano.

Upraveno uživatelem WatchFan1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, diky za zpravu! No hlavni organizator Zilinskeho setkani budu asi ja, ale rad se o tu cest podelim s ostatnima Zilincanama:) Ono v podstate neni co organizovat? Hlavni je zamluvit stul. Pivo tam maji jeste Saris, Staropramen, Velvet a mozna i nejake dalsi? Specialne ten Velvet je vyborny! A delaji tam skvele rebierka/zebirka.

 

Takze pojdme se teda dohodnout na Sobotu 25.8. cas dejme tomu 13:00 a pozdeji, jak kdo dorazi?

 

Vyhlasuju teda diskuzi, kdo vsechno v tomto terminu muze do ZA dorazit? A zaroven zverejnuju tabulku dosud prihlasenych, at se to zaktualizuje.

 

Žilina:

01.odklizec

02.Mikina

03.Žigo

04.xlague /nějaké automaty si možná koupíš právě na tom setkání/

05.WatchFan1 / termín 8/25 do 9/4 /

06.ego alter /účast dle termínu/

07.nitram

08.sleep74

09.PRIM (nejlepe termin 25. nebo 26.)

 

Zájemci v Ostravě:

01.grga pitic

02.marosh

03.Mikina

04.HIFI

05.zpejcel

06.dubraro

07.marty

08.ego alter /účast dle termínu/

09.Martin B.

10.Messiah

11.Im

12.Luk

13.MarvinX

14.sali

 

Co se tyka Ostravskeho setkani, obavam se, ze na PRIMA by asi bylo moc jet nejdriv Ostravu a pak hned Zilinu, tak nevim panove? Nechcete teda taky nekdo dorazit v Sobotu do ZA? Nebojte, neztratite se a za exoty budeme vsichni. Staci se podivat na mne.. Cech organizujici Slovenske setkani :D Domorodci jsou veskze privetivi a za koralky a SKK vam i nalijou. Cesta od vlakoveho nadrazi je velmi jednoducha (mapku zverejnim), autem je to kapku slozitejsi o parkovani, ale je tu v centru nove podzemni parkoviste a neni to daleko od mista urceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mas tezke dilema ;) To nevis ze sport je zivotu a zdravi nebezpecny?

 

Nedele se mi zda pro sraz potencialne rizikova, protoze hodne lidi prece jen chce byt doma s rodinou aspon v nedeli? Ale uvidime co na to ostatni? Oba terminy josu porad jeste otevrene. Myslim ale, ze sobota je lepsi den? Mi osobne je to ale jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je Super !!!

 

Uz som skotroloval - mam vyborne spojenie v Sobotu rano 25-teho Augusta:

 

Tatran 405 - Odchadza z Bratislavy o 10:11 a je v Ziline 12:44....alebo....

Liptov 607 - Odchadza z Bratislavy o 11:30 a je v Ziline 14:33....

 

Len sa obavam ze ked poviem rodicom aby po mna prisli medzi 6 - 7 PM,

tak uz budem mat dobru opicu z toho nasho dobreho piva......po par hodinach :rolleyes:

 

beermonkey9tb.jpg

 

jlvn659l.jpg

 

 

...ved predsa nie som zvyknuty .....lebo tu pijeme len take standy ;-)

 

Velmi sa tesim a dufam ze uvidime vela borcov krori sa podpisali povodne len pod Ostravu !!!

Trosku obetovania gentlemen.....vidite aky som ja cvok...radsej sa stretnem najprv s Vami

v Ziline ako ist hned do Ruzomberka za mamou a otcom .... :suicide_anim: ..... :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem WatchFan1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvele, dal jsem vedet Primovi, doufam ze teda bude moct a bude se mu chtit ;) A doufam, ze se zacnou ozyvat Ostravaci nebo lide z blizkeho i vzdaleneho okoli. Mohlo by to byt zajimave sobotni setkani. Jen aby vyslo pocasi.

 

Pro informaci pripadnych vzdalenejsich zajemcu z cech, jede sem idealni spoj, ktery vyrazi z Prahy 8:07 a do ZA dorazi 13:26 ((plus minus obvykle zpozdeni nasich uzasnych drah).

 

Ostravaci pak maji idealni spoj z OV 9:25 a prijezd do ZA 11:23. Ale to nebude problem, kdyz tak se sejdeme driv a pockame na ostatni? Dalsi primy spoj jede z OV az ve 14:00 a to tu budete po pul 4 a to by podle mne bylo ponekud neslusne vuci vzdalenejsim clenum, kteri sem pojedou i nekolik hodin a uprednostni nas i pred rodinou! ;) Takze ruky hore, kdo prijede?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...