Přejít na obsah

Setkani clenu Chronomagu v Ziline?


odklizec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V realu ty damaskove hodinky vypadaji lip nez se zda na fotce. Ovsem neni to pro kazdeho. Je to o 100% lepsi nez diamanty nebo sklicka napodobujici diamanty ;) Ale i na ty jednou dojde (na diamanty). Je to jen otazka casu a penez. Nemusi se vam to libit, ale mohli byste ocenit, ze se zkousi stale nove materialy a postupy! Elton uz ted napriklad umi spravne modreni soucastek (zadne chemicke modreni nebo barveni). A i kdyz ted urcite nekdo rekne "pche..bezna vec", spravne modreni neni az takova sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V realu ty damaskove hodinky vypadaji lip nez se zda na fotce. Ovsem neni to pro kazdeho. Je to o 100% lepsi nez diamanty nebo sklicka napodobujici diamanty ;) Ale i na ty jednou dojde (na diamanty). Je to jen otazka casu a penez. Nemusi se vam to libit, ale mohli byste ocenit, ze se zkousi stale nove materialy a postupy! Elton uz ted napriklad umi spravne modreni soucastek (zadne chemicke modreni nebo barveni). A i kdyz ted urcite nekdo rekne "pche..bezna vec", spravne modreni neni az takova sranda.

 

Jo, tuto metodu už objevil Cimrman. Říká se tomu "metoda slepých uliček" :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím souhlasit, naživo vypadají mnohem lépe než na fotce.

 

A pro všechny programové škarohlídy (to jako, pro ty, kteří kritizují prostě cokoliv od ELTONu) pokud je mi známo toto je první realizovaný prototyp a jak budou vypadat skutečné zákaznické hodinky z damascénské oceli je ve hvězdách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V realu ty damaskove hodinky vypadaji lip nez se zda na fotce. Ovsem neni to pro kazdeho. Je to o 100% lepsi nez diamanty nebo sklicka napodobujici diamanty ;) Ale i na ty jednou dojde (na diamanty). Je to jen otazka casu a penez. Nemusi se vam to libit, ale mohli byste ocenit, ze se zkousi stale nove materialy a postupy! Elton uz ted napriklad umi spravne modreni soucastek (zadne chemicke modreni nebo barveni). A i kdyz ted urcite nekdo rekne "pche..bezna vec", spravne modreni neni az takova sranda.

 

přesně tak..modření tzk "popouštěním" není legrace. Když mi mechano modřil 40 let staré šroubky, tak to byla místy legrace:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pani,

pravdu povediac, bolo super a VELMI ma tesilo ze som niekolkych z Vas mohol

osobne stretnut a spoznat.

<aj ked musim priznat ze mi je luto ze nebolo casu sa s kazdym porozpravat osobne

alebo tak dlho ako by som si to prial>

 

Konecne som sa dostal po par dnoch k internetu cez pocitac mojho svagra ale stale

mam limitovany cas a pristup.

Letim domov v Utorok a ked sa vratim a budm mat svoj PC a viac casu, tak sa budem aj ja

delit o nejake tie obrazky z nasho stretnutia a tiez z mojich dalsich potuliek ktore obsahuju

trapne snimky hodiniek na zapesti s turistickou kulisou v pozadi...:D

 

Tak este raz - VDAKA VAM VSETKYM co ste prisli a vdaka odklizecovi za jeho inicativu pri organizoani.

 

Tesilo ma !!!!!!! :cheers:

 

Milos

Upraveno uživatelem WatchFan1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...