Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, Hantronix napsal:

Dnes jsem si vzal na ruku toto.
Vypadá to jako Twincepty, ale nejsou to Twincepty. Co je to?

Jak už jsem se nabažil všech těch ikonických Casií, začínám čím dál víc pokukovat po úletech ze začátku tisíciletí, jako jsou třeba tyhle. Nebo třeba EDB-300 s jejich animacema a "kouloidním" efektem na displeji, či EDB-110 s barevnou mapou.
Vím, je to všechno spíš na efekt, často ne zrovna přehledné a budoucnost to nemělo, ale to nadšení doby jim kouká z displejů.
Pěkný kousek pro nadšence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Olin.uj Jo jo. Je to tak.

@jendazhor Já mám těch EDB víc. Celkem mě zaujaly. Mám EDB-100, EDB-110 (s tříbarevným displejem), EDB-200 (s joystickem), EDB-300, EDB-501 (to jsou tyto), EDB-600 (s kalkulačkou - jak jinak 🙂 ) a EDB-700.

Jestli si vzpomenu, tak je večer zkusím vyblejsknout všechny pohromadě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná číslíčkovopixelová přehlídka.
Si říkám, jestli tehdy v Casiu tušili, že za 15-20 let bude většina "hodinek" vypadat jako iWatch, nebo jako náramek či pseudohodinky plné senzorů pro sledování všech možných veličin. A taky, že co se nepropojí s telefonem, bude vlastně oldschool. Tehdy se to lámalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, jendazhor napsal:

... Si říkám, jestli tehdy v Casiu tušili, že za 15-20 let bude většina "hodinek" vypadat jako iWatch, ...

Tohle mě trochu mrzí (ne funkčně, ale designově). A nejen u hodinek. Je to tak se vším. Ale to holt nese ta doba. Dřív si každý výrobce držel svůj design a na první pohled šlo poznat jestli máte třeba mobil od Siemensu nebo Nokie. A je jedno, jestli se jedná o hodinky, mobily nebo třeba kazeťáky.
Dnes je vše tak nějak unifikováno. A už to není tak zajímavé ani ze sběratelského hlediska.
A proto rádi sbíráme ty staré kousky, kde se ještě výrobci vyřádili a i když to někdy byly slepé vývojové cesty, tak sběratelsky jsou to lahůdky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...