Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mimochodem, tento víkend se mnou GWM5610 zažily nárazy a bouchance na skluzavkách, tobogánech, sauny s teplotama od nějakých 50 až po 95 stupňů s následným ochlazením  v ledovém bazénu a další v Aqualandu Moravia a naprosto bez problémů.. Trošičku jsem se při velkém rozdílu teplot bál zamlžení sklíčka, ale v pohodě!  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, tento víkend se mnou GWM5610 zažily nárazy a bouchance na skluzavkách, tobogánech, sauny s teplotama od nějakých 50 až po 95 stupňů s následným ochlazením v ledovém bazénu a další v Aqualandu Moravia a naprosto bez problémů.. Trošičku jsem se při velkém rozdílu teplot bál zamlžení sklíčka, ale v pohodě! :clap:

To ovšem považuji u hodinek s WR 20 za absolutní samozřejmost a minimum toho, co snesou. Já jsem totéž bez úhony v Aqualandu absolvoval s F91W..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, s F91W z mého avararu. Nestalo se jim vůbec nic. Prošly standardním Frostie testem, tobogán, skoky do vody, ponor, sauna. Pokud by snad nezvládaly, šly by z domu. Nešly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tomu jsem se vždycky divil, že se u těch starých Casií obtěžovali s indikátorem vybité baterie..jak to ve skutečnosti funguje, mají v sobě voltmetr? :-)

 

Klidně by stačilo klasicky jednou takhle z ničeho nic zmáčknout tlačítko světýlka a zjistit, že pohasíná displej, tudíž je baterka už v háji....pro mě indikátor dostačující.

 

 

EDIT: mimochodem, považuji to za jednu z nejdůmyslnějších funkcí těch hodinek...

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu jsem se vždycky divil, že se u těch starých Casií obtěžovali s indikátorem vybité baterie..jak to ve skutečnosti funguje, mají v sobě voltmetr? :-)

 

Klidně by stačilo klasicky jednou takhle z ničeho nic zmáčknout tlačítko světýlka a zjistit, že pohasíná displej, tudíž je baterka už v háji....pro mě indikátor dostačující.

 

 

EDIT: mimochodem, považuji to za jednu z nejdůmyslnějších funkcí těch hodinek...

Tohle varování, že bude docházet baterka se mi líbí. Považuji to za vychytávku oddělující ty dobré od ještě lepších modulů. Nicméně zase to nefunguje úplně na sto procent. Občas se zase vrátí do normálu a fungují jako by nic. Asi to ta baterka ještě chvíli zvládne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...