Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dovolim si sem do vlakna povzdychnout nad tim, co nemam na ruce...

Psal se rok 2002 a ja jsem si vybiral k osmnactinam hodinky, ktere si koupim za sve. Do te doby jsem mel primky od dedy a od taty.

Ve vyberu byly i timex t66801.

593bfa0940828a02f055af7538dfb724.png

 

Nakonec jsem dal prednost univerzalnejsimu modelu s rafikama (mam je dodnes) a o nekolik let pozdeji koupil jako sve prvni digi mudmany od casia. Jelikoz jedu ted na digi vlne a fakt me to chytlo, rikal jsem si, ze bych mohl mrknout jestli ty timex nekde nejsou k prodeji. Cena v roce 2002 byla kole 2tis Kc, tak jsem si rikal, ze pokud uz nebudou nikde nove, tak za padesat babek z ebaye cajk. Jsem se celkem sekl. Na ebayi vidim jedinne za 300usd a na Amazonu je ma taky jeden prodejce za 180usd. Jinde jsem je nenasel. To teda jen valim bulvy a necham si asi zajit chut. Zas tak moc je nechci. Skoda, no...

At jen tak blbe nepindam, tak na vikend jsem odlozil cerne a nasadil stribrnaky...

d070316b5504e7b2c3fc88ae2d837b7d.jpg

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Dovolim si sem do vlakna povzdychnout nad tim, co nemam na ruce...

Psal se rok 2002 a ja jsem si vybiral k osmnactinam hodinky, ktere si koupim za sve. Do te doby jsem mel primky od dedy a od taty.

Ve vyberu byly i timex t66801.

593bfa0940828a02f055af7538dfb724.png

 

Nakonec jsem dal prednost univerzalnejsimu modelu s rafikama (mam je dodnes) a o nekolik let pozdeji koupil jako sve prvni digi mudmany od casia. Jelikoz jedu ted na digi vlne a fakt me to chytlo, rikal jsem si, ze bych mohl mrknout jestli ty timex nekde nejsou k prodeji. Cena v roce 2002 byla kole 2tis Kc, tak jsem si rikal, ze pokud uz nebudou nikde nove, tak za padesat babek z ebaye cajk. Jsem se celkem sekl. Na ebayi vidim jedinne za 300usd a na Amazonu je ma taky jeden prodejce za 180usd. Jinde jsem je nenasel. To teda jen valim bulvy a necham si asi zajit chut. Zas tak moc je nechci. Skoda, no...

At jen tak blbe nepindam, tak na vikend jsem odlozil cerne a nasadil stribrnaky...

d070316b5504e7b2c3fc88ae2d837b7d.jpg

 

 

 

Já měl v devadesátých letech vysněné Timexy 721 - taky Ironmany..ty se ale naštěstí použité dají docela dobře sehnat, takže je teď mám...ale tenkrát je měl kámoš a byly na moje poměry dost drahé, myslím, že stály kolem 2000,- Kč, asi v roce 1995..no a pak jsem dostal k Vánocům vlastně svoje první Casia, což byly DW-290 - tenkrát bylo celoplošný podsvícení docela novinka a všichni na to ve škole koukali jako vyjevený...ty Timexy 721, co měl kámoš, měly ale daleko víc funkcí, takže jsem mu je záviděl pořád, i když jsem se utěšoval tím, že ty moje mají vyšší vodotěsnost..on tam ale měl i databanku, což bylo tenkrát na písemky jako sen..a 100 lap stopky a tak vymakaný odpočet, co se jen tak nevidí..to byly prostě fakt hodinky, za který bych ty 2 litry býval dal, i kdybych je měl šetřit třeba dva roky..kde jsou ty časy.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náš matikář na střední nás dokonce k výrobě taháků před písemkou vybízel. Vyrábět ano, používat samozřejmě ne. Je pravdou, že příprava sofistikovaného taháku předpokládá dobře se na látku soustředit, címž se člověk spoustu věcí naučil a pak ho nepotřeboval. Problém byl s tím, co v taháku nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Mam podobnou zkusenost. Ja jsem si psal hlavne ruzne vzorce a tak. Protoze ucit se vzorec nazpamet je sice pekny, ale stejne ho zapomenes. Spis jde o to umet ho aplikovat. Mel jsem spoluzacku, holka chytra a bystra, talent na jazyky. Ale na matiku a fyziku strasne kopyto. Ta i kdyz mela vzorce pred sebou, tak nebyla schopna niceho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se za OT, ale uplne jsem si vzpomel jak jsem podonou sklapecku mel jako malej, jeste jsem k ni mel takovej kloubovej nakladac, snad nejlepsi hracky, poradne tezky a masivni :-)

ale těm osmistovkám to spojení s historií celkem sluší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale těm osmistovkám to spojení s historií celkem sluší

Tak rozhodne, jenom za me brnkla vic ta sklapecka :-) Vic takovych tematickych fotek, asi pujdu prohrabnout krabici s hrackama, jen bohuzel nemam zadny vintage casia, jen tu tise obdivuju vase prispevky...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...