Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tma je navozena prstem, sipka na displeji ukazuje aktualni zdroj napajeni. Nemaji accu tzn., ze maji obycejny menitelny lithiovy clanek(1616) - psano na displeji.

Prave , ze je to takove jednoduche, jsme na svetle -jedeme na nej / nejsme bereme baterku. Ma vydrzet min. 5let pokud neni svetlo. Jinak myslim pridavali 2roky.

Takze ve tme jim to nestoji:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tma je navozena prstem, sipka na displeji ukazuje aktualni zdroj napajeni. Nemaji accu tzn., ze maji obycejny menitelny lithiovy clanek(1616) - psano na displeji.

Prave , ze je to takove jednoduche, jsme na svetle -jedeme na nej / nejsme bereme baterku. Ma vydrzet min. 5let pokud neni svetlo. Jinak myslim pridavali 2roky.

Takze ve tme jim to nestoji:) 

Ok, díky moc za osvětu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..u vykonávání potřeby bych očekával, že budeš mít zapnuté stopky..

 

To je právě to, že nelze zobrazit aktuální čas a stopky zároveň, jinak bys viděl, že jsem to stihl za solidních sedm minut.

 

Na ruce je mám pořád. Jak dokládá fotka ve vedlejším vlákně, chvilku jsem je měl i na hodinách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Já dnes pro změnu tyto:

 

 

Moc hezký, gratuluji :-)

 

..nepsal jsi původně, že budou i s rádiem? Pokud vím, tyhle rádio nemají, to by měly na sklíčku napsaný multiband 6....nebo se pletu?

 

 

EDIT: už i tyhle hodinky ve mně vyvolávají jakousi nostalgii, i když je to jen pár let, co jsem je měl...zdá se mi, že ještě před několika lety byla i nová géčka zajímavá a bylo z čeho vybírat za rozumnou cenu..dnes jako by se většina těch zajímavých už nevyráběla a místo nich jsou v produkci buď jen notoricky známé a ohrané modely, a nebo ty, co nestojí za nic. já bych třeba bral takové GW-M850 ,kdyby se daly koupit nové za normální cenu.

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký, gratuluji :-)

 

..nepsal jsi původně, že budou i s rádiem? Pokud vím, tyhle rádio nemají, to by měly na sklíčku napsaný multiband 6....nebo se pletu?

JJ, vůbec se nepleteš, původně měly být GXW. U toho samého prodejce se ovšem na cílený dotaz vyskytly jedny ve skladu zapomenuté GX v NOS mint stavu. Ty mi byly nabídnuty, se slevou...Hned jsem po nich skočil, protože to byly ty původně hledané GX bez rádia - což mi nevadí. Předchozí, jak jsem psal, chodily +  sec/měsíc, pokud tyto nově pořízené budou mít chod obdobný, tak pro mne zcela ok i bez rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak to jsi měl z pekla štěstí....já vždycky, když se dalo vybrat mezi géčky s rádiem nebo bez (těmi samými), dal jsem přednost těm s rádiem...až na tyhle GX-56...těm, mám pocit, víc sluší verze bez rádia..je to v duchu "co tam není, nemůže se pokazit"...a tohle mají být super odolný géčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Taky si to myslím...to jen ten pocit, že člověk nemá všechno, co by mohl , někdy hlodá....ale měl jsem rádiový géčka, u kterých jsem vypnul příjem signálu a najednou šly za týden asi o deset sekund špatně...prostě hrůza...šly z domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám obdobnou zkušenost s přesností. Před těmito jsem měl rok 5610. Přestože u mne fungoval příjem DCF77 absolutně bezproblémově, pojal jsem nápad r/c schválně vypnout. Měsíc jsem sledoval přesnost. Přesně na horní hranici deklarované tolerance +-20 sec /měsíc. Horší než kdejaká shit Ronda... Jsem zvědav na tyto GX 56. Po delším sledování podám info, teď je to předčasné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto od t2..moc pěkné..určitě pracovní:-)

Já posílám dvě od Otíka..S5tka...nezničitelné auto a moc pěkná hračka...jen ten mlíkař kdyby byl doma:-):-)

 

A Orienty...které jsou dnes na ruce.. Lehké, tenké, kovové se sklíčkem..

post-61203-0-23251400-1518695483_thumb.jpg

post-61203-0-05460300-1518695498_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši ani nebudu zkoušet RC vypnout. Nevím tedy, jestli je to pro mě vlastně tak důležité, protože jsem je kupoval hlavně kvůli RC a kvůli tomu, že vlastně přesnost nemusím řešit. Každopádně mimo dosah některého z vysílačů se dostanu asi málokdy Díky za tu informaci o přesnosti. Sámotneho by mě to asi nenapadlo zkusit. Foto omluvte.a798cd329e7e53523b8f80d3f5204134.jpg

 

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...