Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Promačka se režim budíku, stopek, odpočet času až na samotné seřízení času. V režimu seřízení času se levé dolní tlačítko přidrží až do doby, kdy se objeví dvě nuly s tečkou uprostřed. Podle toho, zda se hodinky předchází nebo zpožďují během 24 hod. se nastaví aktuální jednotka. Je možné jít od plus 6.3 sek. do mínus 6.3 sek. Po potvrzení nového nastavení přesnosti chodu se zhasne na displeji ikonka c, n, ch.. která po celou dobu seřízení přesnosti času svítila.

Takto to vypadá, že je to složité, ale ve skutečnosti opravdu nee. Je to určitě pohodlnější, než hodinky rozebírat a kroutit malým potenciometrem pod samotným dýnkem.

 

Jinak můžu říci, že to mám odzkoušené a opravdu to funguje. Je to bonus, se kterým jsem se u jiných hodinek nesetkal. Přesto z hodinek atomový čas stejně nedostanu.

Doufám, že se to nechá číst a je to trochu srozumitelné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted ze supliku asi 5 minut tyhle... jsou neskutecne presne, cloveku se ani nechce verit.

Tak ono také záleží, jaký chytneš kus. Měl jsem jich víc a rozptyl u modulu 593 byl od 2 do 30 sec za měsíc...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Tak ono také záleží, jaký chytneš kus. Měl jsem jich víc a rozptyl u modulu 593 byl od 2 do 30 sec za měsíc...

asi jo, ja je vlastne vubec nenosim, jsou to vylozene suplikovky, tak me to dnes prekvapilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...