Přejít na obsah

Jaké digitálky máte dnes na ruce


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 8,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, akai napsal:

Taky se mne zda, ze CHIME nema.
Na www citizen je ke stazeni taky, -kdyby to kdo chtel tak i zde davam + online preklad...
 

D320_full_instructions_.en.cs.pdf 735 kB · 2 stáhnutí D320_full_instructions_.pdf 553 kB · 0 stáhnutí

Dik. No ale asi naozaj funkciu chime nemaju :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím se poptat tady, nový vlákno se mi zakládat nechce a sem chodí dost lidí. Jak jsem už skoro 2 měsíce doma, tak nenosím nic jinýho než géčka 5610. Jsou super, ale do práce se mi přeci jen úplně nehodí. Na druhou stranu jsem si na ně zvykl natolik, že bych vyjma výrazně formálních příležitostí klidně nějaký decennější digi zkusil.

V zásadě by se mi líbilo něco jako tohle, tedy vyjma tý výplně, která z celý řady dělá ženský hodinky: https://www.klenoty-buran.cz/hodinky-casio-collection-retro-a-1000d-7ef?gclid=EAIaIQobChMIk4W-psGc6QIVArTtCh2sYwFEEAQYBSABEgJbFvD_BwE

Jinak by asi byly OK, byť naživo jsem je neviděl. Velikost, tvar, ocelový pouzdro (důležitej prvek), fuknce (stačí minimum).

Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vidím, že v tom nejsem uplně sám. Protože jsem mohl díky absenci jednání odložit na pár týdnů košile, nenosím teď nic jiného než géčka 5600. Vlastně se moc netěším k tomu návratu do normálu, protože ke košili digi nevezmu, v tom sem konzerva. Takže to budou zase jen víkendovky. Ale kdybych neměl v práci dress code jaký mám, tak bych s těmahle géčkama klidně moh l být OWG.

20200505_131340.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, warann napsal:

Zkusím se poptat tady, nový vlákno se mi zakládat nechce a sem chodí dost lidí. Jak jsem už skoro 2 měsíce doma, tak nenosím nic jinýho než géčka 5610. Jsou super, ale do práce se mi přeci jen úplně nehodí. Na druhou stranu jsem si na ně zvykl natolik, že bych vyjma výrazně formálních příležitostí klidně nějaký decennější digi zkusil.

V zásadě by se mi líbilo něco jako tohle, tedy vyjma tý výplně, která z celý řady dělá ženský hodinky: https://www.klenoty-buran.cz/hodinky-casio-collection-retro-a-1000d-7ef?gclid=EAIaIQobChMIk4W-psGc6QIVArTtCh2sYwFEEAQYBSABEgJbFvD_BwE

Jinak by asi byly OK, byť naživo jsem je neviděl. Velikost, tvar, ocelový pouzdro (důležitej prvek), fuknce (stačí minimum).

Díky za tipy.

No, proč ne. Casio vyvinulo tuhle řadu jako vzpomínku na minulá desetiletí. Ale má to háček: Jednak jsou tyhle hodinky poměrně malé a druhak mají plastové pouzdro, ač to nevypadá. Z tohoto sortimentu bych nejspíš volil typ B650. Ale taky je to plast.

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, siwi napsal:

No, proč ne. Casio vyvinulo tuhle řadu jako vzpomínku na minulá desetiletí. Ale má to háček: Jednak jsou tyhle hodinky poměrně malé a druhak mají plastové pouzdro, ač to nevypadá. Z tohoto sortimentu bych nejspíš volil typ B650.

No, ono právě u tý řady Casio Collection Retro A-1000D všude píšou, že jsou ocelový. Ale souhlasím, že jsou malý a navíc ta výplň je outuje úplně. Ty 650 jsou celkem dobrý, ale kdyby bylo něco takovýho v oceli, bylo by to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...